30 september 2012

diary

Istar
Istar

żyje się tylko raz

popełniłam zbrodnię 
niedoskonałą 
trup ożywa za każdym razem 
kiedy zapalam światło

martwi mnie 
ten brak pewności

Jerzy Woliński
30 september 2012 at 16:52

;-)) a pewności brak ..

report

Istar
30 september 2012 at 20:16

:)

report

Withkacy
30 september 2012 at 20:21

martwi mnie tylko ten brak pewności / na tym bym zakończył. ?pozdrawiam :)

report

Istar
30 september 2012 at 20:37

zaraz zobaczymy, jak mu będzie :)

report

alt art
1 october 2012 at 09:41

dręcz dalej..

report

Istar
1 october 2012 at 18:28

wybacz

report

alt art
1 october 2012 at 18:30

przecie ja Ci bym wszystkie przyszłe..

report

Istar
1 october 2012 at 18:46

nunc viv

report

alt art
1 october 2012 at 18:52

o teraz nie ma co mówić, jak już przyszłe odpuszczone..

report

Istar
1 october 2012 at 19:07

przyszłe, tak wiele uwagi poświęca się przyszłości, co zakrawa trochę na ironię, bo przyszłości możemy wcale nie mieć cyt. dobrego alt :)

report

alt art
1 october 2012 at 19:09

już ją mamy, nawet jeżeli nigdy nie nadejdzie..

report

Istar
1 october 2012 at 19:10

ale nie dla siebie

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register