30 september 2012
diary
żyje się tylko raz
popełniłam zbrodnię niedoskonałą trup ożywa za każdym razem kiedy zapalam światło martwi mnie ten brak pewności
;-)) a pewności brak ..
report
:)
martwi mnie tylko ten brak pewności / na tym bym zakończył. ?pozdrawiam :)
zaraz zobaczymy, jak mu będzie :)
dręcz dalej..
wybacz
przecie ja Ci bym wszystkie przyszłe..
nunc viv
o teraz nie ma co mówić, jak już przyszłe odpuszczone..
przyszłe, tak wiele uwagi poświęca się przyszłości, co zakrawa trochę na ironię, bo przyszłości możemy wcale nie mieć cyt. dobrego alt :)
już ją mamy, nawet jeżeli nigdy nie nadejdzie..
ale nie dla siebie
You have to be logged in to use this feature. please Register
;-)) a pewności brak ..
report
:)
report
martwi mnie tylko ten brak pewności / na tym bym zakończył. ?pozdrawiam :)
report
zaraz zobaczymy, jak mu będzie :)
report
dręcz dalej..
report
wybacz
report
przecie ja Ci bym wszystkie przyszłe..
report
nunc viv
report
o teraz nie ma co mówić, jak już przyszłe odpuszczone..
report
przyszłe, tak wiele uwagi poświęca się przyszłości, co zakrawa trochę na ironię, bo przyszłości możemy wcale nie mieć cyt. dobrego alt :)
report
już ją mamy, nawet jeżeli nigdy nie nadejdzie..
report
ale nie dla siebie
report