19 april 2012

EDYCJA PROZY

Witam Was serdecznie.

odkryłam, co zrobić, żeby nie męczyć się z edycją w dziale prozy. UWAGA: należy tekst w całości przekleić do zwykłego pliku .txt, czyli np notatnika w Windowsie. Skopiowany ponownie z pliku txt wkleja się do Prozy bez problemu, z zachowaniem odpowiedniego podziału na akapity.

Powodzenia :))


number of comments: 13 | rating: 0 |  more 

hossa,  

dobrze wiedzieć:)

report |

hossa,  

ale jak się spytam jak ten notatnik znaleźć, to będzie bardzo głupie pytanie, czy takie w miarę?

report |

laura bran,  

Start - Wszystkie programy - Akcesoria - Notatnik. można go wyciągnąć na pasek dolny lub na pulpit i zawsze będzie pod ręką :)

report |

hossa,  

bardzo dziękuję, to zrobię próbę:)

report |

laura bran,  

powiedz, jaki będzie efekt

report |

hossa,  

DZIAŁA wow!!! dzięki wielkie :) jestem analfabetką komputerową:)

report |

laura bran,  

brawo, ja też się ucieszyłam, jak się udało :))

report |

Monika Joanna,  

zapamiętam, dziękuję!!! :)))

report |

sisey,  

Panie sobie jaja robią? Cholera, wypad poradnik zamieścić na forum. Nie sądziłem, że ktoś ma takie kłopoty. Serio.

report |

sisey,  

edit; proszę tu zadawać pytania. zrobimy FAQ i po sprawie.

report |

laura bran,  

wiesz, jaki miałam groch z kapustą jak wkleiłam tekst z Worda. wkółko poprawiałam samowklejające się podziały wersów, które wylatywały ni z gruchy ni z pietruchy. raz poprawione pojawiały się w zastraszającej ilości ponownie. jakiś horror. dobrze, że wpadłam na pomysł z notatnikiem. :P

report |

hossa,  

Nie umiem również zmienić koła w samochodzie. Ale ile ten brak umiejętności ma plusów, normalnie prawdziwy ocean plusów:)

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1