Śnieg

Dziś na Woronicza -
śnieg.
Na smutne oblicza -
śnieg.
Na dobry obyczaj
tego, co rozliczał -
śnieg, śnieg, śnieg.
 
Na okno prezesa -
śnieg.
Na krach w interesach -
śnieg.
Na było... nie było,
ale się skończyło -
śnieg, śnieg, śnieg.
 
Na Unii protesty -
śnieg.
Na zbyteczne gesty -
śnieg.
Na służby, na aktyw,
na grube kontrakty -
śnieg, śnieg, śnieg.
 
Na dziadka wspomnienia -
śnieg.
Na świat, co się zmienia -
śnieg.
Na kłopot z programem,
na chwilowy zamęt - 
śnieg, śnieg, śnieg!
 

Damian Paradoks
8 january 2016 at 16:53

niech sypie niech ich zasypie ;)

report

mua
8 january 2016 at 18:25

Damianię ;)))) zadziwiasz mię ;))))

report

mua
8 january 2016 at 18:36

PS Pozytywnię ;))

report

Damian Paradoks
8 january 2016 at 22:32

bo to co widzę to marionetki bez poklasku a więc sobie wzajemnie klaszczą po tyłkach ;)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register