Forums

Pan P.
PROFILE About me Friends (1) Forums (1) Graphics (30)


9 may 2016

Shame on You, Mr. Truml

Ostatnio bez poinformowania mnie , usunięto dwie moje prace. Osobiście rozumiem że nie każdemu może podobać się mój styl i klimat ale żeby od razu bez żadnej informacji usuwać moje obrazki - pachnie mi to cenzurą. Nie ładnie Panie Truml , gdzie się podziała wolność twórczości artystycznej.
Mieliście podobne doświadczenia ?
Zastanawiam się czy dalej chce być częścią społeczności która trzymana jest w twardych ramach estetyki należącej do Pana Administratora.


number of comments: 4 | rating: 1 |  more 

Ananke,  

ja miałam :) po prostu praca znikła, najprawdopodobniej była kiepska ;) co jednak nie zwalnia z tego, by to napisać autorowi wprost

report |

byłem...,  

Nie chcę nikogo urazić.nie to jest moim celem,ale ktoś tą stronę prowadzi i od czasu do czasu zagląda,czyta,ogląda prace. I nagle stwierdza,że dana praca jest bardzo słaba i jakby nieadekwatna do poziomu strony. Wtedy jest usuwana całkiem lub z głównej strony.Miałem tak z jedną swoją fotografią. Podjąłem krótką wymianę zdań z administratorem,kończąc ją szybko bo ta fotografia to nie było najlepsze "dzieło" mojego życia,choć uważam ,że jednak interesujące. Robienie jednak z tego powodu wojny,uważałem za bezcelowe...

report |

Pan P.,  

Znowu usunięto moja pracę. Znikam stąd i będę odradzał każdemu zakładania konta tutaj.

report |

alt art,  

qualis artifex pereo..

report |



other forums: Shame on You, Mr. Truml,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1