to jest w zasadzie kartka E.T. bo tekst zawsze stanowi sedno przekazu :) A plaża to departement 'Les Landes' (dawniej Gascogne) przy zatoce Gaskońskiej (Golfe de Gascogne) lub też bardziej nam znana jako zatoka Biskajska. Tu się mówi po prostu Atlantyk. Zdjęcie zrobiłem przedwczoraj, Bazyliszku. Rzadko umieszczam zdjęcia archiwalne. Raczej to świeże jak pączki które są dla mnie świadectwem chwili :)
dzieki, no tam to mnie jeszcze nie bylo, ale w poblizu Arzon, port jachtowy w Golfe du Morbihan, no i pieknej La Rochelle. Musze sie przyznac, ze tesknie za Francja, i jestem pewny, ze jesli Bog istnieje, to jest Franzusem:)) PS: nazwa Gascogne bardziej mi znana.
dziś LES LANDES (brzydka nazawa w porównaniu z historycznie starszą Gascogne) stanowi część regionu Aquitaine. Z pewnością znasz dobrze Francję bo znasz jej piękne miejsca. Golfe du Morbihan jest cudny. Byłem tam nie tak dawno u przyjaciół. Masz niezłe poczucie humoru odnośnie Boga Francuza :) LA ROCHELLE wywiera wrażenie. Tu z resztą wszystko mnie naturalnym i małomiasteczkowym kolorem zdumiewa. Również śpiewność intonacji każdego odwiedzanego regionu. Nieraz słucham z otwartą buzią ;)
zdjęcia morza są zawsze piękne
zgłoś
może morze ale żeby wszystkie zdjęcia..
zgłoś
Jeśli (by) tylko wydmy szumiały patrzybym w nie równie często. Ale patrzę zawsze. Bywają niespodzianki ;)
zgłoś
zazdroszczę Ci tych widoków :) dziękuję za miły początek dnia :) To zdjęcie kojarzy mi się z jakimś wewnętrznym buntem i wyjściem mu na przeciw...
zgłoś
robię tyle ile mogę by w miarę się dzielić E.T. :) Są tam przestrzenie i żywioły i nigdy nie mam tego dosyć.
zgłoś
refleksyjnie :)
zgłoś
bo na to białe mówi się tutaj śmietana (la mousse) Doremi ;) podobnie jak 'la mousse au chocolat' ;)
zgłoś
musisz ten punkcik podzielic z E.T.:) powiedz czy to Normandie?
zgłoś
to jest w zasadzie kartka E.T. bo tekst zawsze stanowi sedno przekazu :) A plaża to departement 'Les Landes' (dawniej Gascogne) przy zatoce Gaskońskiej (Golfe de Gascogne) lub też bardziej nam znana jako zatoka Biskajska. Tu się mówi po prostu Atlantyk. Zdjęcie zrobiłem przedwczoraj, Bazyliszku. Rzadko umieszczam zdjęcia archiwalne. Raczej to świeże jak pączki które są dla mnie świadectwem chwili :)
zgłoś
dzieki, no tam to mnie jeszcze nie bylo, ale w poblizu Arzon, port jachtowy w Golfe du Morbihan, no i pieknej La Rochelle. Musze sie przyznac, ze tesknie za Francja, i jestem pewny, ze jesli Bog istnieje, to jest Franzusem:)) PS: nazwa Gascogne bardziej mi znana.
zgłoś
dziś LES LANDES (brzydka nazawa w porównaniu z historycznie starszą Gascogne) stanowi część regionu Aquitaine. Z pewnością znasz dobrze Francję bo znasz jej piękne miejsca. Golfe du Morbihan jest cudny. Byłem tam nie tak dawno u przyjaciół. Masz niezłe poczucie humoru odnośnie Boga Francuza :) LA ROCHELLE wywiera wrażenie. Tu z resztą wszystko mnie naturalnym i małomiasteczkowym kolorem zdumiewa. Również śpiewność intonacji każdego odwiedzanego regionu. Nieraz słucham z otwartą buzią ;)
zgłoś
gdy ocean unosi się jak góry :)
zgłoś
szum morza na dobranoc ślę Tobie, deRuda :)
zgłoś
dziękuję :) ja podrzucam szum sosen i dębów
zgłoś
cudności...;)
zgłoś
miła Ty ... ;)
zgłoś