jeśli tylko
15 września 2015 o 08:17

zdjęcia morza są zawsze piękne

zgłoś

alt art
15 września 2015 o 08:45

może morze ale żeby wszystkie zdjęcia..

zgłoś

Damian Paradoks
15 września 2015 o 09:08

Jeśli (by) tylko wydmy szumiały patrzybym w nie równie często. Ale patrzę zawsze. Bywają niespodzianki ;)

zgłoś

pociąg
15 września 2015 o 09:56

zazdroszczę Ci tych widoków :) dziękuję za miły początek dnia :) To zdjęcie kojarzy mi się z jakimś wewnętrznym buntem i wyjściem mu na przeciw...

zgłoś

Damian Paradoks
15 września 2015 o 12:30

robię tyle ile mogę by w miarę się dzielić E.T. :) Są tam przestrzenie i żywioły i nigdy nie mam tego dosyć.

zgłoś

doremi
15 września 2015 o 10:01

refleksyjnie :)

zgłoś

Damian Paradoks
15 września 2015 o 12:35

bo na to białe mówi się tutaj śmietana (la mousse) Doremi ;) podobnie jak 'la mousse au chocolat' ;)

zgłoś

Bazyliszek
15 września 2015 o 15:33

musisz ten punkcik podzielic z E.T.:) powiedz czy to Normandie?

zgłoś

Damian Paradoks
15 września 2015 o 17:48

to jest w zasadzie kartka E.T. bo tekst zawsze stanowi sedno przekazu :) A plaża to departement 'Les Landes' (dawniej Gascogne) przy zatoce Gaskońskiej (Golfe de Gascogne) lub też bardziej nam znana jako zatoka Biskajska. Tu się mówi po prostu Atlantyk. Zdjęcie zrobiłem przedwczoraj, Bazyliszku. Rzadko umieszczam zdjęcia archiwalne. Raczej to świeże jak pączki które są dla mnie świadectwem chwili :)

zgłoś

Bazyliszek
15 września 2015 o 18:50

dzieki, no tam to mnie jeszcze nie bylo, ale w poblizu Arzon, port jachtowy w Golfe du Morbihan, no i pieknej La Rochelle. Musze sie przyznac, ze tesknie za Francja, i jestem pewny, ze jesli Bog istnieje, to jest Franzusem:)) PS: nazwa Gascogne bardziej mi znana.

zgłoś

Damian Paradoks
15 września 2015 o 19:43

dziś LES LANDES (brzydka nazawa w porównaniu z historycznie starszą Gascogne) stanowi część regionu Aquitaine. Z pewnością znasz dobrze Francję bo znasz jej piękne miejsca. Golfe du Morbihan jest cudny. Byłem tam nie tak dawno u przyjaciół. Masz niezłe poczucie humoru odnośnie Boga Francuza :) LA ROCHELLE wywiera wrażenie. Tu z resztą wszystko mnie naturalnym i małomiasteczkowym kolorem zdumiewa. Również śpiewność intonacji każdego odwiedzanego regionu. Nieraz słucham z otwartą buzią ;)

zgłoś

deRuda
20 września 2015 o 20:51

gdy ocean unosi się jak góry :)

zgłoś

Damian Paradoks
20 września 2015 o 22:41

szum morza na dobranoc ślę Tobie, deRuda :)

zgłoś

deRuda
20 września 2015 o 23:19

dziękuję :) ja podrzucam szum sosen i dębów

zgłoś

ratienka
29 września 2015 o 23:33

cudności...;)

zgłoś

Damian Paradoks
29 września 2015 o 23:35

miła Ty ... ;)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się