jeśli tylko
15 september 2015 at 08:17

zdjęcia morza są zawsze piękne

report

alt art
15 september 2015 at 08:45

może morze ale żeby wszystkie zdjęcia..

report

Damian Paradoks
15 september 2015 at 09:08

Jeśli (by) tylko wydmy szumiały patrzybym w nie równie często. Ale patrzę zawsze. Bywają niespodzianki ;)

report

pociąg
15 september 2015 at 09:56

zazdroszczę Ci tych widoków :) dziękuję za miły początek dnia :) To zdjęcie kojarzy mi się z jakimś wewnętrznym buntem i wyjściem mu na przeciw...

report

Damian Paradoks
15 september 2015 at 12:30

robię tyle ile mogę by w miarę się dzielić E.T. :) Są tam przestrzenie i żywioły i nigdy nie mam tego dosyć.

report

doremi
15 september 2015 at 10:01

refleksyjnie :)

report

Damian Paradoks
15 september 2015 at 12:35

bo na to białe mówi się tutaj śmietana (la mousse) Doremi ;) podobnie jak 'la mousse au chocolat' ;)

report

Bazyliszek
15 september 2015 at 15:33

musisz ten punkcik podzielic z E.T.:) powiedz czy to Normandie?

report

Damian Paradoks
15 september 2015 at 17:48

to jest w zasadzie kartka E.T. bo tekst zawsze stanowi sedno przekazu :) A plaża to departement 'Les Landes' (dawniej Gascogne) przy zatoce Gaskońskiej (Golfe de Gascogne) lub też bardziej nam znana jako zatoka Biskajska. Tu się mówi po prostu Atlantyk. Zdjęcie zrobiłem przedwczoraj, Bazyliszku. Rzadko umieszczam zdjęcia archiwalne. Raczej to świeże jak pączki które są dla mnie świadectwem chwili :)

report

Bazyliszek
15 september 2015 at 18:50

dzieki, no tam to mnie jeszcze nie bylo, ale w poblizu Arzon, port jachtowy w Golfe du Morbihan, no i pieknej La Rochelle. Musze sie przyznac, ze tesknie za Francja, i jestem pewny, ze jesli Bog istnieje, to jest Franzusem:)) PS: nazwa Gascogne bardziej mi znana.

report

Damian Paradoks
15 september 2015 at 19:43

dziś LES LANDES (brzydka nazawa w porównaniu z historycznie starszą Gascogne) stanowi część regionu Aquitaine. Z pewnością znasz dobrze Francję bo znasz jej piękne miejsca. Golfe du Morbihan jest cudny. Byłem tam nie tak dawno u przyjaciół. Masz niezłe poczucie humoru odnośnie Boga Francuza :) LA ROCHELLE wywiera wrażenie. Tu z resztą wszystko mnie naturalnym i małomiasteczkowym kolorem zdumiewa. Również śpiewność intonacji każdego odwiedzanego regionu. Nieraz słucham z otwartą buzią ;)

report

deRuda
20 september 2015 at 20:51

gdy ocean unosi się jak góry :)

report

Damian Paradoks
20 september 2015 at 22:41

szum morza na dobranoc ślę Tobie, deRuda :)

report

deRuda
20 september 2015 at 23:19

dziękuję :) ja podrzucam szum sosen i dębów

report

ratienka
29 september 2015 at 23:33

cudności...;)

report

Damian Paradoks
29 september 2015 at 23:35

miła Ty ... ;)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register