21 december 2013
graphics
Julie Su
trochę jak ET po resocjalizacji
report
Trochę przybyło tu i ówdzie ;)
:)
nie jestem wy-manga-jący / może gdzieś takie coś żyje / np. w wyobraźni? //:-)
Cóż, tak naprawdę jest to postać z komiksu, który czytałam ileś lat temu ;) Gdzieś mi się ta postać przypomniała i jakoś nie mogłam się powstryzmać, by jej nie narysować :)
You have to be logged in to use this feature. please Register
trochę jak ET po resocjalizacji
report
Trochę przybyło tu i ówdzie ;)
report
:)
report
nie jestem wy-manga-jący / może gdzieś takie coś żyje / np. w wyobraźni? //:-)
report
Cóż, tak naprawdę jest to postać z komiksu, który czytałam ileś lat temu ;) Gdzieś mi się ta postać przypomniała i jakoś nie mogłam się powstryzmać, by jej nie narysować :)
report