21 december 2013

graphics

Evelinea Erato
Evelinea Erato

issa
22 december 2013 at 00:31

trochę jak ET po resocjalizacji

report

Evelinea Erato
22 december 2013 at 00:36

Trochę przybyło tu i ówdzie ;)

report

issa
22 december 2013 at 00:39

:)

report

ApisTaur
22 december 2013 at 07:20

nie jestem wy-manga-jący / może gdzieś takie coś żyje / np. w wyobraźni? //:-)

report

Evelinea Erato
23 december 2013 at 13:30

Cóż, tak naprawdę jest to postać z komiksu, który czytałam ileś lat temu ;) Gdzieś mi się ta postać przypomniała i jakoś nie mogłam się powstryzmać, by jej nie narysować :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register