22 january 2013

diary

APski
APski

Trzeci zero jeden

wieczorny rytuał gdzie myśli krucze nad głowa krążą ... ubogi w rozsądek spać pójdę... ... i znów pidżamę na lewą stronę pośpiesznie założę... ... tymczasem kawa pachnie półmrokiem...

Redcherry
22 january 2013 at 19:46

;) podoba mi się ten rytuał;p a raczej to w jakie słowa jest ubrany... już masz we mnie wierną czytelniczkę;)

report

APski
15 october 2024 at 13:19

gdy cienie pod łóżkiem dywanem się kładą...

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register