6 september 2021

u lekarza czy u fryzjera?

[Animals]


u lekarza czy u fryzjera?

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 13 | rating: 0/5 | report | add to favorite

Comments:

Weronika,  

U balwierza.

report |

jeśli tylko,  

Cyrulika..

report |

Weronika,  

U cyrulika za mało balu.

report |

jeśli tylko,  

Sewilla karnawałem stoi..

report |

Faber,  

Tak kochać potrafią tylko balwierze!

report |

Grain,  

Polityka, małpia polityka.

report |

jeśli tylko,  

ponoć wszystko jest polityką..

report |

Faber,  

Na poziomie biologii to już relacja rodzic dziecko jest polityką. Ale nie wchodźmy w ten kanał.

report |

jeśli tylko,  

właśnie czytam "Szaleństwo tłumów" Murraya, punktuje lepsze kanały niż w starożytnym Egipcie..

report |

Faber,  

Tego konkretnie nie czytałem, ale jako tako znam tematykę, swojego czasu nawet się trochę tym jarzyłem. Tylko to jest od strony socjologiczno-politycznej, a mnie bardziej interesuje konkretna jednostka, człowiek z krwi i kości, spoza rubryki. Więc w razie czego raczej reportaż niż socjologia i gdzieś pomiędzy Jedynym i jego własnością a Dietrichem von Hildebrandem.

report |

jeśli tylko,  

zdumiewa mnie (i chyba nie przestanie) jak bardzo jako tłum jesteśmy nastawieni obecnie na konflikt..

report |

Faber,  

Dlatego trzeba szukać człowieka a nie tłumu. Można powiedzieć, w tym kontekście, jedyny sposób na zachowanie normalności to szaleństwo. Dlaczego? Bo normalność to właśne te przegródki. Pisał właśnie pewien Neotrapista o tym, jak to dusza spotyka pokrewne sobie. Można je spotkać nawet na ulicy, w spojrzeniu pełnym świadomości, i tu nie trzeba nic mówić. A oczy pełne świadomości są wszędzie: u robotników, u anarchistów, u skinów, u transów, u boomerów, u ramoli. Tylko uważaj z tym moim przekazem, filtruj.

report |

Faber,  

Jacek Kleyff? "I wierzę, że ty też dostajesz znaki / wara wszystkim / od nie swoich znaków."

report |other photos: wschodzi słońce, para, schowałam.., start, rodzeństwo, czerwień.., to nie jest proste.., u lekarza czy u fryzjera?, linoskoczek, tęcza, redyk w deszczu, w punkt, dom, jak dom ślimaka.., inicjał, odwzorowania, palce, nowa wersja tańca na linie, piąta rano, uchwycone, skrawek .., żółty, abstrakcja w czerwieni.., św Mikołaj opiekun pól, tańczący na niebie.., czciciel słońca, rozmowy, czujność pod stołem.., najmłodsza siostra, nad Atlantykiem, tylko kilka chwil, wakacje, idzie burza o zachodzie.., codziennie coś się zaczyna, stopniowo, ta jedna chwila w blasku.., schody do nieba.., trzeba przynosić orzechy, bo dla wiewiórek wciąż przednówek.., kamuflaż, płynąc.., rozmowy, błyskawiczny odwrót, flora czy fauna.., mak-atka, lewitacja 3, lewitacja 2, lewitacja 1, wszędzie geometria, zielono w głowie.., czosnek się szczerzy.., drobiazg.., głowa, fraktalne.., Gaudi po polsku.., czarny.., ostróżka, brylant, bez czyli tęsknota pączkująca.., mieć świat w ramionach.., sen tak wyraźny, że można by dotknąć, biały i potargany, tulipan.., skrzydło tulipana, sasanka, czerwona szminka, studium geometryczne w trójkątach.., chwytaj.., każda miłość jest pierwsza, więc i on.. choćby w świecie tysiące.., kaczka mrożona, duchy czyli spiryty - przez szybę baru.., mam nadzieję, że zima już po nią nie wróci.., przejść, masz coś?, spod rzęs, taniec synchroniczny, gdzie to ciasteczko?, pomaluj, zgromadzenie, tańczący z lasem, las, zimno dziś, znowu mróz.., z widokiem na grzbiety.., pucel z kamienicy, czy potargana wystarczy?.., profil, patrz na mnie.., portret, spojrzenie, upolowałem.., karmienie, rozłupka, gdzie ja to zakopałam?, barokowe, zimno, park, obojętność, świt, zimowy singiel, w Polskę idziemy, drodzy panowie.., bukiet, ucieczka, idzie mgła.., łakomczuch w zamieci.., nawet w taką pogodę kęs jedzenia trzeba zdobyć.., wielki świat.., idą gody, więc wystrojony i zalotny.., zestrojeni, formacje skalne, zapraszam na ławkę.., sójka, królewski trunek, arktycznie, nie bój się, złapię cię.., jak na dłoni.., wieczornieje.., to moje miasto, początek czy koniec.., w tańcu, promieniowanie, beskidzki.., zima w starym stylu.., smaki ogrodu, spirit, palce nieba, nie jest ciemno.., zima nie jest biała.., jeśli pomnik to taki.., bombka, chwilowa interpolacja.. interpolacja chwil.., mistrz (zdjęcie z koncertu), co czego odbiciem.., kandyzowana w mrozie, maj w rudościach, gwiazda, życie czeka.., zamiast fajerwerków, z okna tramwaju.., a warto podejść bliżej?, jak z miseczki, dawaj, a gdyby różę nazwać kapustą.., tyle szczęścia i frajdy, ile ma kot na choince.., powiem ci.., światło, kontrast, jeszcze coś się chce, zewnętrzna forma wspomnienia, przyszłam ze świąteczną wizytą, już zasypiam.., miejskie wieczorne słoneczniki, deszcz w słoneczny dzień,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register