15 august 2021

odwzorowania

[Nature]


odwzorowania

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 15 | rating: 0/7 | report | add to favorite

Comments:

Grain,  

Ostatnie chwile zwisającego menisku

report |

jeśli tylko,  

systematycznie się odradzają..

report |

Grain,  

parapeetum mobile

report |

jeśli tylko,  

huśtawkum na dworzum..

report |

Fabry,  

Hidden space. Dobry sposób na życie.

report |

jeśli tylko,  

jakby ciut na uboczu..

report |

Fabry,  

"Ubocze" jest bardzo ok, sam tu żyję.. : ) Chociaż nie wiem, czego ubocze, bo nie wiem, czym jest ten świat. Hipermarket? Netflix? Żołnierze Wyklęci? Indiana Jones? Tak to wygląda z poziomu stereotypu, a przecież natura nie znosi próżni i tam też musi się coś dziać. A dzieje się chyba "przyspieszenie".

report |

Fabry,  

Horyzont mostów i parki. / Okno na most i na park. /Na dworze chłodno. / Pusto na dworze i jest woda na ławce.

report |

jeśli tylko,  

im bardziej przyspieszenie tym bardziej ubocze..

report |

jeśli tylko,  

chłód nie studzi, a między blokami łąka.. doniczka nie ma ubocza..

report |

Fabry,  

A Epiktet? Zachowujmy wolność wewnętrzną. Nikt tego nie zapamięta, nikogo to nie obchodzi, ale daje satysfakcję, diablą satysfakcję bycia ostatnim Rzymianinem : ). Choć, kto wie, kto wie... "wszystko może się zdarzyć". Słodko-gorzki urok myślenia...

report |

Fabry,  

Tak źle! Nie, nie źle. Powietrznie! Tutaj piękny, plastykowy kwietnik - zbiornik na ziemię, Korzenie i kwiat. A tam zagajnik, po którym spaceruje sąsiadka!

report |

Fabry,  

Jak się znam o ile się znam na historii - literatury, myśli... zawsze było smutno. Zawsze był upadek. Tylko wtedy słuchali alarmistów. Hm. Zaduma. Wiem, że nic nie wiem.

report |

jeśli tylko,  

upadki to nasze święta narodowe..

report |

Fabry,  

Nasze, hm. Biorąc już pod uwagę że upadek jest przecież bardzo czarowny, romantyczny. Wiesz, Don Kichot i Sacho Pansa. : P Ja mam niby nazwisko szlacheckie, ale drzewo genealogiczne sięga tylko parę pokoleń wstecz. Więc mam to nazwisko szlacheckie, a prócz tego jestem chłopem, tak krew wykazuje, a chłopi nie mieli upadków jako świąt narodowych, bo mieli swoje sprawy na głowie. Reymontowską ziemię i prawa przyrody, a mniej romantycznie to PGRy. Kto z resztą z chłopów czerpał jak nie Mickiewicz i Słowacki? Takie rodzaje liryki, a życie sobie trzeba uliryczniać, czy szlachecko czy chłopsko. Poza tym ja wierzę, że przed Bogiem wszyscy jesteśmy równi. Choć w Boga nie wierzę, ale "jak Boga nie ma to jaki ze mnie kapitan". Więc choć nie wierzę, to staram się żyć tak, jakby był. Bo to jedyna miara, jedyna sprawiedliwość. To z resztą nie musi być Bóg chrześcijański, to po prostu Tradycja - w różnych zakątkach świata podobna. Starożytni znaleźli miarę i nazwali ją Bogiem. Może jest, może nie, nie wiem.

report |



other photos: wschodzi słońce, para, schowałam.., start, rodzeństwo, czerwień.., to nie jest proste.., u lekarza czy u fryzjera?, linoskoczek, tęcza, redyk w deszczu, w punkt, dom, jak dom ślimaka.., inicjał, odwzorowania, palce, nowa wersja tańca na linie, piąta rano, uchwycone, skrawek .., żółty, abstrakcja w czerwieni.., św Mikołaj opiekun pól, tańczący na niebie.., czciciel słońca, rozmowy, czujność pod stołem.., najmłodsza siostra, nad Atlantykiem, tylko kilka chwil, wakacje, idzie burza o zachodzie.., codziennie coś się zaczyna, stopniowo, ta jedna chwila w blasku.., schody do nieba.., trzeba przynosić orzechy, bo dla wiewiórek wciąż przednówek.., kamuflaż, płynąc.., rozmowy, błyskawiczny odwrót, flora czy fauna.., mak-atka, lewitacja 3, lewitacja 2, lewitacja 1, wszędzie geometria, zielono w głowie.., czosnek się szczerzy.., drobiazg.., głowa, fraktalne.., Gaudi po polsku.., czarny.., ostróżka, brylant, bez czyli tęsknota pączkująca.., mieć świat w ramionach.., sen tak wyraźny, że można by dotknąć, biały i potargany, tulipan.., skrzydło tulipana, sasanka, czerwona szminka, studium geometryczne w trójkątach.., chwytaj.., każda miłość jest pierwsza, więc i on.. choćby w świecie tysiące.., kaczka mrożona, duchy czyli spiryty - przez szybę baru.., mam nadzieję, że zima już po nią nie wróci.., przejść, masz coś?, spod rzęs, taniec synchroniczny, gdzie to ciasteczko?, pomaluj, zgromadzenie, tańczący z lasem, las, zimno dziś, znowu mróz.., z widokiem na grzbiety.., pucel z kamienicy, czy potargana wystarczy?.., profil, patrz na mnie.., portret, spojrzenie, upolowałem.., karmienie, rozłupka, gdzie ja to zakopałam?, barokowe, zimno, park, obojętność, świt, zimowy singiel, w Polskę idziemy, drodzy panowie.., bukiet, ucieczka, idzie mgła.., łakomczuch w zamieci.., nawet w taką pogodę kęs jedzenia trzeba zdobyć.., wielki świat.., idą gody, więc wystrojony i zalotny.., zestrojeni, formacje skalne, zapraszam na ławkę.., sójka, królewski trunek, arktycznie, nie bój się, złapię cię.., jak na dłoni.., wieczornieje.., to moje miasto, początek czy koniec.., w tańcu, promieniowanie, beskidzki.., zima w starym stylu.., smaki ogrodu, spirit, palce nieba, nie jest ciemno.., zima nie jest biała.., jeśli pomnik to taki.., bombka, chwilowa interpolacja.. interpolacja chwil.., mistrz (zdjęcie z koncertu), co czego odbiciem.., kandyzowana w mrozie, maj w rudościach, gwiazda, życie czeka.., zamiast fajerwerków, z okna tramwaju.., a warto podejść bliżej?, jak z miseczki, dawaj, a gdyby różę nazwać kapustą.., tyle szczęścia i frajdy, ile ma kot na choince.., powiem ci.., światło, kontrast, jeszcze coś się chce, zewnętrzna forma wspomnienia, przyszłam ze świąteczną wizytą, już zasypiam.., miejskie wieczorne słoneczniki, deszcz w słoneczny dzień,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register