13 february 2014
diary
truchtem
nie sposób spiąć pegaza ostrogą piętową
nawet nie będę próbował..
report
a masz właśnie taką? :)
jeśli spadać to z pegaza:)
ś czy ć ???? ;))
czemu ś? ;)
śpiąc;)
łoo ;))
bo bardziej zakłuje właściciela ostrogi niż pegaza ;)
o właśnie!
z ostrogą do lekarza, pegaz uleci ;))
You have to be logged in to use this feature. please Register
nawet nie będę próbował..
report
a masz właśnie taką? :)
report
jeśli spadać to z pegaza:)
report
ś czy ć ???? ;))
report
czemu ś? ;)
report
śpiąc;)
report
łoo ;))
report
bo bardziej zakłuje właściciela ostrogi niż pegaza ;)
report
o właśnie!
report
z ostrogą do lekarza, pegaz uleci ;))
report