29 april 2012
photography
zima
a to już po ludzku bardziej :)) strasznie lubię te Twoje czernie i biele.
report
fajny pomysł:)
SUPER!
świetny kontrast, kolorystyczny też :))
kupuję!
Piękny art.
Gdzieś już je widziałam chyba . :):)
Cudo
grań..
piękne :)
You have to be logged in to use this feature. please Register
a to już po ludzku bardziej :)) strasznie lubię te Twoje czernie i biele.
report
fajny pomysł:)
report
SUPER!
report
świetny kontrast, kolorystyczny też :))
report
kupuję!
report
Piękny art.
report
Gdzieś już je widziałam chyba . :):)
report
Cudo
report
grań..
report
piękne :)
report