Magdala
29 kwietnia 2012 o 18:26

a to już po ludzku bardziej :)) strasznie lubię te Twoje czernie i biele.

zgłoś

hossa
29 kwietnia 2012 o 20:48

fajny pomysł:)

zgłoś

nieRuda
29 kwietnia 2012 o 22:08

SUPER!

zgłoś

jeśli tylko
16 sierpnia 2012 o 21:12

świetny kontrast, kolorystyczny też :))

zgłoś

sisey
16 sierpnia 2012 o 21:16

kupuję!

zgłoś

marka
23 sierpnia 2012 o 21:21

Piękny art.

zgłoś

Leżała i płakała. ☺
28 listopada 2012 o 22:24

Gdzieś już je widziałam chyba . :):)

zgłoś

M.S.
23 stycznia 2013 o 00:45

Cudo

zgłoś

alt art
3 marca 2015 o 13:20

grań..

zgłoś

doremi
3 marca 2015 o 13:22

piękne :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się