29 kwietnia 2012
fotografia
zima
a to już po ludzku bardziej :)) strasznie lubię te Twoje czernie i biele.
zgłoś
fajny pomysł:)
SUPER!
świetny kontrast, kolorystyczny też :))
kupuję!
Piękny art.
Gdzieś już je widziałam chyba . :):)
Cudo
grań..
piękne :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
a to już po ludzku bardziej :)) strasznie lubię te Twoje czernie i biele.
zgłoś
fajny pomysł:)
zgłoś
SUPER!
zgłoś
świetny kontrast, kolorystyczny też :))
zgłoś
kupuję!
zgłoś
Piękny art.
zgłoś
Gdzieś już je widziałam chyba . :):)
zgłoś
Cudo
zgłoś
grań..
zgłoś
piękne :)
zgłoś