5 december 2013

W drodze do Tatr Wysokich. Słowacja.

[Travel]


W drodze do Tatr Wysokich. Słowacja.

Przestrzeń i cel podróży przed nosem :D

technical information: Telefon HTC.

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 12 | rating: 0/6 | report | add to favorite

Comments:

deRuda,  

łooo łowiecki i ten błękit - piknie, zaprawdę piknie !!! :)

report |

An-Ka Photosite,  

jak się dobrze oczami nasilisz ;) to zobaczysz bacę pomiędzy łowieckami ;)

report |

deRuda,  

tam po prawej :)

report |

An-Ka Photosite,  

Dokładnie. Nie chciałam dziadunia nękać, ale on był baaardzo fotogeniczny...Tylko go sobie poobserwowałam.

report |

deRuda,  

:)) a zdjęcie zrobiłas magiczne :) może troszkę dla mnie za ostre kolory, ale po prostu magia :)

report |

An-Ka Photosite,  

Ja zdjęcia robię telefonem i cieżko jest z ostrością. Tutaj był problem bo góry daleko i była wysoka wilgotność powietrza przez to dal jest troszkę za mgłą. Później była niezła ulewa, ale jeszcze chwilkę wcześniej szczyty były całe we mgle. Więc mało co było widać. Na zdjęciu to wręcz cisza przed burzą.

report |

An-Ka Photosite,  

Gdybym miała jakiś aparat fotograficzny...a tak to robiem co mogem.

report |

deRuda,  

zrobiłaś świetnie :)

report |

jeśli tylko,  

właśnie przestrzeń ;)

report |

An-Ka Photosite,  

Zabrakło mi aparatu na tą przestrzeń...jeszcze sporo jej było z lewa i prawa :)

report |

Bazyliszek,  

wiesz takie obrazy mam z Mongolii, nie nigdy tam, jest TV, a tu pokazalas przestrzen, ze to Slowacja, wow:)))))

report |

An-Ka Photosite,  

Ja tak bliziutko skromnie prawie obok domu sobie podróżuję, to nie odniosę się do Mongolii i bardzo Ci Bazyliszku Mongolii zazdroszczę. Już widzę co ja bym całymi dniami tam robiła! A to zdjęcie zostało zrobione na trasie Vrbov-Tatrzańska Łomnica. Jadąc tamtędy autem miałam twarz pomiędzy kierownicą a przednią szybą...Troszkę w ten dzień zabrakło słońca, bo to już początek listopada był.

report |other photos: Black&white, Zimowe krajobrazy I, Szumy na Tanwii, Szumy na Tanwii, Na Roztoczu, Roztoczańska wieś, Dwie pory roku, Boża krówka, Kwitnące jagody, Kuklik zwisły, Kwiar czereśni, Kokorycz zwykła, Z mgiełką, W grupie raźniej, Przylaszczka pospolita, Krokusy, śnieżyczka przebiśnieg, Oby do lata, Przylaszczka pospolita, Przylaszczka pospolita, Niech mi deszcz gra, Krzak w kolorach, Róża, W ciemnym lesie, W promieniach słońca, Pozdrawiam alergików ;), W poszukiwaniu kolorów, Gdy brakuje weny są chwasty..., Dolina Sanu, Pomiędzy jesienią, a zimą, Zakątek, Rezerwat przyrody Las Klasztorny w Leżajsku, Przemijanie, Chata w jesieni, Czartowe pole, Jedynak, Wyka ptasia, maki, maki, maki, trawki, Na lace, Przywodca, Singiel, Maki, Kregi, Tanczac w ogniu II, Tanczac w ogniu, Sen welnianki, Wyrwac chwasta?, Co w trawie piszczy, Kwieciscie, Muzeum Fotografii w Zamościu, Widok z wieży ratuszowej-Zamość, Gdy wieczór się zbliża, Wsi spokojna..., Kostkownica szachowana biała, W kontakcie z naturą wciąż byc, Jodła Kaukaska, Delikatnosc, Bo to zła kobieta była?, Kapliczki kłodowej urok i czar..., Kapliczka cmentarna Biłgoraj, We swoje II, Z jak zawilec po raz enty, Jaki jest zawilec każdy widzi, Raz słońce, raz deszcz, W dawnej cerkwii w Moszczanicy, Zawilec, Burzowe chmury nad zalewem Czorsztyńskim, Impresja słoneczna III "We dwoje...", Impresja bezsłoneczna II, Impresja bezsłoneczna, Zgubiłam klucz, Czarna żółć złocista z dedykacją dla alt art, Ludzie II, Ludzie..., Żółć złocista, Zawilce, Stary Dzików. Dzwonnica cerkwii., Bruśnieński krzyż przydrożny Stary Dzików, Wschód słońca-Płaskowyż Tarnogrodzki, Jaworzyna Krynicka, Pieniński Przełom Dunajca, Pod ziemią., W drodze do Tatr Wysokich. Słowacja., Wytchnienie, Okruchy wspomnień..., Poranek w Tatrach Niżnych, Strbskie Pleso, Aż gryzła w gardło :), Mijany w drodze...., Jesienna lesistość, Koledzy, Jedynak, Chwila..., W kolejce..., Deszcz, Kapelusze, Jesiennie, W stronę światła, Żyrandol :), Atak, Gryzie mnie coś ..., Samotność II, Samotność I, Zamiast podwyżki, Ukradkiem przed zimą, Rytuał, Możecie mnie pocałować..., Trójkąt Bermudzki?, I kto jest teraz większy?, Koszyce III Oby do lata, Koszyce II, Koszyce, Froterka, Persowiórka, Oby do lata II :), Oby do lata :), Na wabik, Niespodziewany gość, Łapiąc porę roku, Razem II, Razem, Zwyczajnie, Ślad, Mucha Bombowiec, Kiedy mnie zdenerwował, W płatkach śniegu, Kłosy,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register