20 january 2016

Prywatny komentarz do "Boże dodaj nam sił"

o Jezu....


number of comments: 16 | rating: 0 |  more 

alt art,  

czego..

report |

byłem...,  

bo "przyjdą nocą/i kolbami w drzwi załomocą"/ ja z nadzieją,że to sąsiad dobry/a to ludzie od ziobry...

report |

alt art,  

trza widzieć w ziobrze człekokształtnego, a może nawet naczelnego..

report |

jeśli tylko,  

skoro ma uszy po 2 stronach głowy..

report |

alt art,  

to znaczy, że zając..

report |

jeśli tylko,  

Kłapouchy..

report |

alt art,  

kto by nie wcinał ostu..

report |

mua,  

komentarz do komentarza ( " na gorąco" i bez czytania tekstu pt"Boże dodaj nam sił"). "...aaaleee to, że "Przykleiło siem g ... do okrętu i mówi - no to płyniemy " i jeszcze skandując uporczywie = tylko i bezwzględnie w tę stronę w, w którą ( jacyś my) ja chcę = DEMOKRACJA ????

report |

byłem...,  

I co Mua chciał powiedzieć? Boję się odpowiadać,bo nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem.Moja wiedza na temat poezji ,jako takiej,jest właściwie żadna poza tą,którą bardzo dawno temu posiadłem w szkołach.Jak widzimy,nie ma na stronie zakazów związanych z tematem czy formą przekazu. Nie dotyczą one również możliwości oceny i komentowania.Jeśli nie pod "utworem" to gdzie indziej,chociażby tutaj. Już to pisałem,że nie jestem wrogiem pana Marka G. ,natomiast jestem nim jeśli chodzi o treść (o formie nie wspominam,już o tym pisałem czemu).Ja nie sugeruję nikomu i nie chcę,żeby tak było to odbierane,aby zakazać komukolwiek,czegokolwiek. Z tym "okrętem" to trochę przesadziłeś...:)

report |

mua,  

Również i moja wiedza o "poezji" jest podobna ;)). Czasem napiszę coś śmiesznego ( jak mi się uda napisać w komentarzu, aaalbo i nie heheh ). Natomiast rozmawiamy o polityce jak mniemam . A właściwie o szukaniu pretekstu by próbować "pogrążać" jedną ze stron qasi "wojny polsko - polskiej" i ja podsycać ;))

report |

byłem...,  

Nie drogi Mua. Rozmawiamy o człowieku,o sianiu nienawiści i niechęci ,o braku zrozumienia,że nikt na tym świecie nie jest sam (nie mylić z samotnością) i należy pewne rzeczy szanować (np.pochodzenie,narodowość,...) Jeśli ktoś da ci w policzek,nadstaw drugi.Ja mam Mua tylko dwa czyli lewy i prawy. Juz zostały wykorzystane.

report |

mua,  

" estem, 20 stycznia 2016 o godzinie 16:52 bo "przyjdą nocą/i kolbami w drzwi załomocą"/ ja z nadzieją,że to sąsiad dobry/a to ludzie od ziobry..." o którym i jakim człowieku ??? ;)) szkoda rozmowy ...sorki ;))

report |

byłem...,  

U M.G. byłoby to samo tylko zamiast Ziobry byłby Rosjanin,Żyd,Niemiec itd. A to podstawowa różnica. Indywidualnie mamy prawo oceniać a poza tym było to w komentarzu.Ja Cię naprawdę nie zmuszam do rozmowy,tylko piszę co myślę na temat Twoich i innych wypowiedzi...

report |

Eva T.,  

"Kończą mi się litery. Nie mam już ani słowa. Ktoś obrabował mnie z całego słownika." -Tahereh Mafi

report |

byłem...,  

Dobrze,że jest parę osób,które mnie rozumieją (nie muszą mieć takiego samego zdania)....:)

report |

Eva T.,  

Tak, to tez mnie pociesza, ze sa tez inni i zapewniam, ze jest ich wiecej. Ten powyzej wklejony cytat wykorzystalam juz wielokrotnie, i to w krotkim czasie. Po prostu czasami az slow brakuje i rece opadaja, gdy sie takie teksty jak wlasnie u MG czyta. Pozdrawiam :)

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1