20 stycznia 2016

Prywatny komentarz do "Boże dodaj nam sił"

o Jezu....


liczba komentarzy: 16 | punkty: 0 |  więcej 

alt art,  

czego..

zgłoś |

byłem...,  

bo "przyjdą nocą/i kolbami w drzwi załomocą"/ ja z nadzieją,że to sąsiad dobry/a to ludzie od ziobry...

zgłoś |

alt art,  

trza widzieć w ziobrze człekokształtnego, a może nawet naczelnego..

zgłoś |

jeśli tylko,  

skoro ma uszy po 2 stronach głowy..

zgłoś |

alt art,  

to znaczy, że zając..

zgłoś |

jeśli tylko,  

Kłapouchy..

zgłoś |

alt art,  

kto by nie wcinał ostu..

zgłoś |

mua,  

komentarz do komentarza ( " na gorąco" i bez czytania tekstu pt"Boże dodaj nam sił"). "...aaaleee to, że "Przykleiło siem g ... do okrętu i mówi - no to płyniemy " i jeszcze skandując uporczywie = tylko i bezwzględnie w tę stronę w, w którą ( jacyś my) ja chcę = DEMOKRACJA ????

zgłoś |

byłem...,  

I co Mua chciał powiedzieć? Boję się odpowiadać,bo nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem.Moja wiedza na temat poezji ,jako takiej,jest właściwie żadna poza tą,którą bardzo dawno temu posiadłem w szkołach.Jak widzimy,nie ma na stronie zakazów związanych z tematem czy formą przekazu. Nie dotyczą one również możliwości oceny i komentowania.Jeśli nie pod "utworem" to gdzie indziej,chociażby tutaj. Już to pisałem,że nie jestem wrogiem pana Marka G. ,natomiast jestem nim jeśli chodzi o treść (o formie nie wspominam,już o tym pisałem czemu).Ja nie sugeruję nikomu i nie chcę,żeby tak było to odbierane,aby zakazać komukolwiek,czegokolwiek. Z tym "okrętem" to trochę przesadziłeś...:)

zgłoś |

mua,  

Również i moja wiedza o "poezji" jest podobna ;)). Czasem napiszę coś śmiesznego ( jak mi się uda napisać w komentarzu, aaalbo i nie heheh ). Natomiast rozmawiamy o polityce jak mniemam . A właściwie o szukaniu pretekstu by próbować "pogrążać" jedną ze stron qasi "wojny polsko - polskiej" i ja podsycać ;))

zgłoś |

byłem...,  

Nie drogi Mua. Rozmawiamy o człowieku,o sianiu nienawiści i niechęci ,o braku zrozumienia,że nikt na tym świecie nie jest sam (nie mylić z samotnością) i należy pewne rzeczy szanować (np.pochodzenie,narodowość,...) Jeśli ktoś da ci w policzek,nadstaw drugi.Ja mam Mua tylko dwa czyli lewy i prawy. Juz zostały wykorzystane.

zgłoś |

mua,  

" estem, 20 stycznia 2016 o godzinie 16:52 bo "przyjdą nocą/i kolbami w drzwi załomocą"/ ja z nadzieją,że to sąsiad dobry/a to ludzie od ziobry..." o którym i jakim człowieku ??? ;)) szkoda rozmowy ...sorki ;))

zgłoś |

byłem...,  

U M.G. byłoby to samo tylko zamiast Ziobry byłby Rosjanin,Żyd,Niemiec itd. A to podstawowa różnica. Indywidualnie mamy prawo oceniać a poza tym było to w komentarzu.Ja Cię naprawdę nie zmuszam do rozmowy,tylko piszę co myślę na temat Twoich i innych wypowiedzi...

zgłoś |

Eva T.,  

"Kończą mi się litery. Nie mam już ani słowa. Ktoś obrabował mnie z całego słownika." -Tahereh Mafi

zgłoś |

byłem...,  

Dobrze,że jest parę osób,które mnie rozumieją (nie muszą mieć takiego samego zdania)....:)

zgłoś |

Eva T.,  

Tak, to tez mnie pociesza, ze sa tez inni i zapewniam, ze jest ich wiecej. Ten powyzej wklejony cytat wykorzystalam juz wielokrotnie, i to w krotkim czasie. Po prostu czasami az slow brakuje i rece opadaja, gdy sie takie teksty jak wlasnie u MG czyta. Pozdrawiam :)

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1