25 may 2012

(...)51

Wtulam się w cień
on przy mnie trwa

czekaniem umieram
kiedy już sił brak

wtulam się w cień
on przy mnie trwa

sny ach moje sny
gdzie wy i gdzie ja

wtulam się w cień
 on przy mnie trwa

przez zamknięte okno
zerka anioł stróż

wtulam się w cień
 on przy mnie trwa

 zimne dłonie na czole.


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 14 | rating: 0/9 | report | add to favorite

Comments:

...,  

to powtarzające się " wtulam się w cień /on przymnie trwa " trochę brzmi jak sprawdzanie czy jest naprawdę ;)

report |

Anna Maria Magdalena,  

tak czuję gdyż już niczego nie jestem pewna...nawet tego czy jeszcze potrafię pisać czy kiedyś umiałam? chyba po prostu potrzebuje wylewać myśli hi hi :))

report |

...,  

pisanie - to jest wylewanie myśli i każdy z piszących tego potrzebuje ;) oczywiście niektórzy piszą bardziej z serca a niektórzy z otoczenia, poza tym też każdy inaczej nawet na ten sam temat ;) sprawdzaj często- znaczy pisz ;)

report |

Anna Maria Magdalena,  

tak wiem, wszystko co tu dodaje piszę tylko tu nie wklejam i nie mam szkiców piszę bezpośrednio i może stąd też czasem dużo błędów ale taka jestem nieidealna :)dzięki za poczytanie :))

report |

Konrad Redus,  

a może warto to sobie napisać, położyć na nocnym stoliku i wrócić po 2-3 dniach? hmm?

report |

...,  

tu się zgodzę, żeby odleżał i z Lajaną, by sprawdzać błędy , ale też zamieszcza się je na takim portalu, by ktoś np doradził coś, tym bardziej, że jest tu możliwość edytowania tekstu :)

report |

lajana,  

Rozumiem AMM, że "taka nieidealna" wdzięcznie i uroczo, ale tu są czytelnicy i właśnie z szacunku do nich, może zaczniesz jednak zwracać uwagę, chociażby na pisownię: co to za słowo "przymnie"? Pozdrawiam! :)

report |

Anna Maria Magdalena,  

może tak zrobię. szacunek mam do każdego... a słowo z błędem wklejone ha ha dzięki że zauważasz bo nie chciało mi się pisać powtórzeń a taką miałam wizję tej całości więc lenistwo moje nie zna granic ;(

report |

Nevly,  

:))) pisz Aniu, wylewaj... i nie bierz do głowy ... zachowując szacunek oczywiście... a te myśli i odczucia są prawdziwe, bo są Twoje ... i niech takie pozostaną ...;))) pozdr.

report |

Towarzysz ze strefy Ciszy,  

wtula sie w cien....

report |

Anna Maria Magdalena,  

:) będę pisać bo tak naprawdę tylko to jest moje i to mi daje radość nawet przez łzy cieszy a opinie jak najbardziej mnie cieszą nawet jeśli złe :)

report |

Nevly,  

i tak trzymaj ...;))))

report |other poems: Wzięła maj z zaskoczenia, Mamie, 434., Kruche życia., ..., Korona nie czyni Matrona, Korona, Litery, Uwięziona, 426, Leniwie, 425 myśl bezmyślna, Dla siebie kawałek nieba, Opuściłeś mnie, Narcyzm, Kawaler nieosiągalny, Powroty bywają długie, Epoki, *, może lepiej milczeć, samotność, stracimy, ponad czasem, łzy 1, łzy, bum, poczęcie bez rozwiązania*, z rozpaczy wyciągasz mnie, tańcząca gwiazda, idę, papla, nie zawsze na ,,tak,,, dawne myśli, połączeni, ostatnie wołania, przy Tobie jestem, tęsknota *, w..., spadająca..., gdy pada - pocałunki, (...)76, może już czas..., widziałam..., kiedy opadały ręce- Modliłam, :*, jak wytłumaczyć dlaczego włosy wypadną?, podobni, dzieci nie piją alkoholu, depresyjnie, :D, umieć wspominać i zrezygnować, Jesienne pejzaże, pustka, (...)75, (...)74, ja służącą, tajemnica jesieni, nawet nieobecny- jesteś, (...)73, twoja dłoń moim azylem, (...)72, (...)71, wino-wina moja, zagubiona, kiedy nadejdzie, (...)70, drugie oblicze człowieczeństwa, Nic na P..., przez brudną szybę-czułości, niebajkowo, spojrzenie, ból, wataha, na opak spełnione, jesienna, ***, gość, Kopciuszkowy sen, niepotrzebne, smutno w lesie, pies nie człowiek a żal, w kominku, pamiątkowo..., Dziś, (...)69, nocne milczenia, na działce popołudniami, nocami..., Mięta miłości, zwada, (...)67 (brak pomysłu na tytuł), (...)66, Wiaterek, (...)65, kiedy się jąkał..., ...??, zagubiona droga twojego ciała, hotel, doznania przed 30, poranki, jesteś romantyczny, zapłatą za serce- jego brak, młoda dusza choć nie te lata, nocne mary, nie ma już jej, ***, :), wspominki, strachem miłości, nie koniecznie romantycznie, (...)64, (...)63, wystawa, (...)62, kici??, ta noc się nie kończy, (...)61, popsuta rybka..., Topola, nie moje lata, T...1, nic nie powiem, Tango...Ciebie brak..., bilet, Tomaszu..., T, brak, pocałunki, (...)60, (...)59, (...)58, pogubiona", zostań, jezioro, zgadywanka, grzeszyłam, :P, łzy, bezimienna, zaginiona, :), (...)57, galerie, pycha, ja kukiełka, taka karma, moja złota myśl, zegarek tyka, do..., butelka..., to już nie moja droga...,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register