26 may 2011

mesk

jestem  poetką
 
tam gdzie kończą się słowa
stanowiące rozgraniczenie
szukam dojścia do szczytu
myśli w których rozliczana
jest definicja spoza urzędu
niech nawet będzie enigmą
 
ja to pieprzę


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 9 | rating: 0/1 | report | add to favorite

Comments:

Wieśniak M,  

Tak trudno jest te szczyty nazwać słowem. Oddać choć w dużym uproszczeniu ich złożoność bez uciekania w banał. Czasem myślę że to nie możliwe bez 5D ;).Ale ty jesteś dużo bliżej :)

report |

Miladora,  

Dziękuję, Wu. ;) Mam nadzieję, że nie dużo bliżej banału. ;))) A na marginesie - tytuł ma związek z treścią. Konia z rzędem temu, kto odgadnie skąd się wziął i co oznacza. :)))

report |

Wieśniak M,  

Oczywiście bliżej szczytu :), pewnie Cię rozczaruję ale ja zobaczyłem wieżowiec w Dubaju :)

report |

Michał,  

Madame, jednak ja bym zamiast "szczytu", może zenitu? no chyba że chcesz szczytować.... enigma jest bardzo, bardzo)

report |

Miladora,  

Tygrysku, jasne że chcę. Zenit mi się kojarzy ze starym aparatem fotograficznym. ;))) Macie zagadkę literacką - Co jest jest mesk i kto go wymyślił? ;)))

report |

Miladora,  

Wu, ładnie sięgnąłeś. ;) Ale tak zaraz do Emiratów Arabskich? Mount Everest Ci nie pasuje? ;)))

report |

laura bran,  

to ja zapytam, co to jest mesk ?

report |

Miladora,  

A ja Ci nie odpowiem, Laurko. :))) No, prywatnie, tak, ale jestem ciekawa, czy ktoś zgadnie. Chyba że mnie będą omijać szerokim łukiem. :((( Co się może zdarzyć, bo wszystko na tym pięknym świecie jest możliwe, a nawet prawdopodobne. :D

report |other poems: villa-viola-nella, villanero, villa luna, kolęda, culo-miot, ech villa villa villanella - czyli dzyndzel bell, uliczka, księżyc w sosie grzybowym, kalafonia, kanon, rozdreszczak, barkarola, odwyrtka, somnambulizm, zimoląg, diminuendo, two horses blues, Saint Peter blues, kantylena, blues tramwajowy, chanson, villa-tabacco-nella, fish and blues, tango, smok i wiosna, Szewczyk i Smok, smoczy sen, jesionka, night and blues, cholerniec, oddam za bezcen tytuł z puentą, oktober, villanella insula, villanella frigida, chili blues, sakramencki blues, zimowe wino, blues w barze Paradise, paradise, kwity, bluebezsens, Niebiański Klub Bluesowy „Zaświaty”, chłodnienie, smocza zima, Wiatr i czarownica, Mikołaj, Myszobajka dla Mani – ciąg dalszy, Myszobajka dla Mani, romans jesienny, wlokę się przez dni jesienne, blues zaduszkowy, chronometr – cinque stagioni, i po co mi to było, kalejdoskop próżni, sennienie, jarzębiniak, kobiałka z bluesem, offertorium, malowanie czasu, blues za obola, ultimatum blues, z pewnością, klątwiec, pewnego dnia, krakowski gniotek z łokciami w tle – czyli przewodnik po mieście, niewymierność, non-sentimental blues, Agitobabologia, beztwarz, babolandia, pantomima, akwamaryn, nieskończeniec, Chałą marsz, bajdurka, miód i melisa, do diabła z liryką, pejzaż na dwie smugi w jesiennym zaokniu, Pergola, zdrowie panie Juluś, tarnina, blues testamentalny, wesele niewyspiańskie, jak zazwyczaj, antyśpiewajka z elementami w tle*, zaśpiewajka, la volta, step nieakermański, wkręcanie w dzień zaczyna się od kawy, alhambra, kroplomierz, drzeworyt, uletniość, kadr, wrześniowość, przekichaniec, jesienny banał z podszewką, blackhat club, jesienny banał bez podszewki, blackhat, wrzeszczeć pod mostem, villanella z zielonym tłem, kluczenie, walkabout blues, i tylko ptaki, ballada o imponderabiliach, bajka o puchatym słoniu, tryptyk – zima, tryptyk – jesień, tryptyk – lato, lot nad rzeką Lete, nakarmić wiatr, skrawki, λυρικό ταξίδι – liryczna podróż, rozświetlanie, listnienie, awruk – contrafactum, awruk* i Safo, memory, hyde park story, miejsce końca, bieda blues, sceneria, obsydian, samowolka, w ostateczne brnę na ugiętych nogach, blues przedszkolaka, zawczoraj, rondo kapelusza z woalką, fuck’n blues, wiosenna rymowanka nieambitnie wciśnięta w wersy, sen jest niczym tylko…, byleby blues, song debilki, lunapark, rondeau, codzienny blues, green grass blues, summertime, thanatos, przy kominku, kręgi, dialog, rzecz o swobodnym tworzeniu – contrafactum, infinita, kauzyperda blues, ściśle według przepisu, zimowy blues, przedwiośniec, mewa,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register