13 april 2012

Tomik, czyli moje rymowanki

Pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim trumlowskim przyjaciołom, którzy tyle razy inspirowali mnie w pisaniu kolejnych wierszy.
Tomik został wydany, a dzięki nowej opcji na Trumlu, można go już zobaczyć w moim profilu. Życzę także tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się na podjęcie kroków w celu wydania własnych utworów, żeby powiodło im się równie dobrze.
Wszystkiego dobrego, kochani.


number of comments: 31 | rating: 0 |  more 

Bazyliszek,  

kto bedzie moje bla bla czytal, gratulacie i buzki :)

report |

Miladora,  

Dzięki, Bazylku. :))) Z krakowskimi cmokami jak zwykle. :)

report |

Szel,  

GRATULUJE bardzo goraco :) widzialam juz okladke tomiku Miladoro, ale tylko okladke jak narazie, a co z utografami od ciebie i szanownego malarza Ivo dla mnie? _ dobrego :)

report |

Miladora,  

Nie ma sprawy, Szeleczko. :))) Jak w banku. ;) I jak dopełnisz formalności, bo gdzieś tam między zdrojami trudno szukać w ciemno. ;) Buziaki bluesowe i dobrego. :)

report |

Szel,  

jak tu dopelniac formalnosci jesli nie podalas swojego meila? ja to maly pryszcz bo nie sprzatam poczty i napewno go odnajde, ale inni chetni ? :)buziak toze z bluesem...oczywista dla obojga :)

report |

Miladora,  

Maila mojego miałaś, Muszelko. ;) Ale jeżeli zgubił Ci się, to podam na pw ponownie. :))) Zresztą masz rację, mogę umieścić go pod tomikiem. Dzięki i buźki z Krakowa posyłam. :)

report |

Szel,  

wlasnie o to mi chodzilo, bo poczta jednak jest pewniejsza niz wiadomosci, ktore nie zawsze na nia stad docieraja :) wiec jesli ktos bedzie chcial skorzystac, to nawet nie bedzie musial sie logowac tu, jesli mu nie pasuje :)

report |

Szel,  

dziekuje Mila za fotki stron, przyznam sie szczerze ze takiego przepieknego wydania sie nie spodziewalam, no i te ilustracje ehhhh pozadroscic tylko dziela...juz sie nie moge na niego doczekac !!!! morskie calusy dla dwojga :)**

report |

Miladora,  

Zaraz po niedzieli wysyłam, Szeleczko, a Ty możesz sobie jeszcze wybrać, jaką wersję okładki wolisz, bo właśnie zmieniłam fotkę przy tomiku. :) Krakowskie cmoczki posyłam na razie. :)))

report |

Szel,  

ktora okladke bym wolala ? zdecydowanie ta bezowa jest taka ciepla w barwie...i dziekuje na zapas :)

report |

Miladora,  

No to zaklepuję Ci beżową. :))) Nawet już dedykację wymyśliłam. ;) Najwyżej mnie zabijesz. :)))

report |

Szel,  

ojjjojjjj poptrz nie pomyslam o moim mlodym, przeciez i on z arturem przy tym suficie harowal, bylo by mu moze przykro zo o nim nie wspomnialam proszac cie o dedykacje :)

report |

Szel,  

mam ja!!!!!!!!!!dzisiaj pan listonosz doreczyl mi kolorowa przesylke w eleganckiej lnianej bezowej oprawie...dzieki Mila...za dedykacje dla Artura i mlodego tez, chociaz jeszcze jej nie widzieli :)buzzzzzzzzz wielgasny, bardzo :)*********

report |

Miladora,  

Cała przyjemność po mojej stronie, Szelmutko. :))) No i ufff, że mi za dedykację głowy nie urwałaś. :) Buziaki masz jak stąd nad morze. :*)))))

report |

Szel,  

hahah za co mialabym ci urwac glowe, za koty czy za blusy? zgrabnie ja napisalas, a ilustracje w ksiazce bajeczne :)

report |

Miladora,  

To się cieszę, Muszelko Nadmorska. :)))

report |

lajana,  

:) Zaczytałam się, świat się wcisnął w tło i umilkł, pewnie słucha, bo czytam na głos. Cieszę się! :)

report |

Miladora,  

Jak mi miło, Kocia. :))) Buziaki :)

report |

Darek i Mania,  

konspiracja - macie tomik a ja nie mogę go kupić:(

report |

Miladora,  

Już go możesz - dostałam pw, Dareczku. ))))) Jeszcze w tym tygodniu dojdzie. :) Buziaki i serdeczności. :)

report |

Darek i Mania,  

i się cieszę Mila :))

report |

Darek i Mania,  

i doszedł .. i dał mi się z przyjemnością przeczytać, a wiesz że to nie są wcale banalne rymowanki -dopatrzyłem się w wierszach dużo więcej -w treści o ważnych sprawach terażniejszych i z historii a i o swoim mieście Krakowie no i blusy i wilanelle .. i "tango na jeden oddech" też jest, ba nawet mogłem się zapoznać z Iwem i jego obrazami - i tak mi się nasunął pomysł żeby zacząć produkować "klatki " tylko z namalowanymi głowami "zasłużonych" w uprzyjemnianiu życia ludziom - dziękuję pięknie ( Mania i Damian też czytają ;))

report |

Miladora,  

Dziękuję, Dareczku. :))) Miło mi, że się spodobał. :) Buziaki na szczęście w nowym domu posyłam. :)

report |

Stefanowicz,  

GRATULACJE!!! KOGO, JAK KOGO, ALE CIEBIE WARTO CZYTAĆ. JA JUŻ ZAMÓWIŁEM.

report |

Miladora,  

A ja już odłożyłam dla Ciebie, Pawłuś, ze stosowną dedykacją. Niebieski. :))) W piątek dostaniesz. :) A na razie buźka :)

report |

kamyczek (Chinita),  

Czytam i czytam, i czytam... i ciągle mi mało. Twoja poezja jest jak narkotyk, Milu. Gratulacje.

report |

Miladora,  

Dzięki, Kamysia - i Ty wiesz, na co ja czekam, prawda? ;))) Buziaki serdeczne :)

report |

Małgorzata Krupińska-Nowicka,  

Miladoro, dawno mnie nie było, a tu niespodzianka. Gratuluję! Sadząc po profilu, jest co poczytać :)

report |

Miladora,  

Dzięki serdeczne, Małgosiu. :))) Ja też ostatnio mało bywałam, ale sądzę, że to się teraz zmieni. :) Dobrego dnia :)

report |

zuzanna809,  

Serdecznie gratuluję, Miladoro!:)))

report |

Miladora,  

Dzięki, Zuzanko - już Ci odpisałam. I powodzenia życzę. :)))

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1