No patrz większość moich znajomych jest spod znaku raka w tym moja ukochana babcia oraz przyjaciółka:), którą poznałam 15 lat temu i przyjaciel o 10 lat młodszy, który jest jak brat:) Pozdrawiam serdecznie
:) bo bliźniaki są nietypowe Małgoś :) ale tak bliźniaki tez mam wokół siebie. Najgorzej mi z pannami. Jedyny wyjątek to mój były teściu z którym się bardzo lubimy :)
jak rak z bliźniakiem/ jak znak ze znakiem/ jak woda z powietrzem / tak pewną nitkę porozumienia wietrzę/ bo choć planety coś kręcą w tą stronę i w etą/ potrafi się znaleść wśród gwiazd- kobieta z kobietą:)))
znaczy się czas liczy się natężeniem zapachu robinii:) przypominają mi się zdjęcia - miłe zdjęcia - podobny efekt zatrzymania na kliszy czasu bardzo pratużprzed chwilą uzyskała kiedyś Jaga:)
mówiłaś, coby nie czytać freuda przed snem..
report
Alt , Zygmunt sam przychodzi do mnie przed snem :))))
report
Fajnie do mnie tylko Morfeusz.
report
Pięknie Marto i znów ta sepia. Mój zegar to zwykle do tyłu chodzi:) jak rak:) w tej przeszłości grzebię wciąż i grzebię:)
report
Małgosiu raki zodiakalne tak mają :) bynajmniej ja :))) buźka i dziękuję.
report
No patrz większość moich znajomych jest spod znaku raka w tym moja ukochana babcia oraz przyjaciółka:), którą poznałam 15 lat temu i przyjaciel o 10 lat młodszy, który jest jak brat:) Pozdrawiam serdecznie
report
to Ty pewnie jesteś ryba albo skorpion :)
report
Właśnie nie... Bliźniak:) ale chyba jakiś nietypowy:)
report
:) bo bliźniaki są nietypowe Małgoś :) ale tak bliźniaki tez mam wokół siebie. Najgorzej mi z pannami. Jedyny wyjątek to mój były teściu z którym się bardzo lubimy :)
report
A mnie z koziorożcami, z dwoma wyjątkami rzecz jasna:)
report
jak rak z bliźniakiem/ jak znak ze znakiem/ jak woda z powietrzem / tak pewną nitkę porozumienia wietrzę/ bo choć planety coś kręcą w tą stronę i w etą/ potrafi się znaleść wśród gwiazd- kobieta z kobietą:)))
report
Wieś jak ładnie podsumowałeś nasze zodiakalne relacje z Małgosią :) teraz Ty się do znaku przyznaj :)))
report
czasem tak bywa, ładna całość :)
report
czasem coś mi się uda :)) Dziękuję Jerzy i serdeczności !
report
kusi te 6 wykrzyknikow, że robinia pałer pachnie ;))
report
a niech skusi wreszcie :)
report
tylko komu wysłać ?? hm ... podaj adresse ;))
report
no ja tam nie wiem czyj adresse i czy nie będzie passe :))))
report
znaczy się czas liczy się natężeniem zapachu robinii:) przypominają mi się zdjęcia - miłe zdjęcia - podobny efekt zatrzymania na kliszy czasu bardzo pratużprzed chwilą uzyskała kiedyś Jaga:)
report