11 december 2011

"czarne koronki" - Bogumiła Jęcek

Z przyjemnością informuję, że nareszcie ukazał się mój debiutancki tomik wierszy "czarne koronki", który jest nagrodą główną w XIX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Dać Świadectwo".

Słowo wstępne - Stanisław Burkot.
Redaktor - Anna Gregorczyk
Korekta - Wojciech Roszkowski

list of responded items:

choose your artistic answer

number of comments: 28 | rating: 0/6 | report | add to favorite

Comments:

Magdala,  

cieszę się ogromnie :***** i zamawiam, jeśli można!!!! buziaki gratulacyjne, Bogusiu!

report |

Bogumiła Jęcek,  

Pousuwałam wszystko, proszę, napisz na mail jeszcze raz swój adres a ja podam Ci nr konta, oki? Buziaki :) bonawit@vp.pl

report |

Bogumiła Jęcek,  

:)) Kilka biorę ze sobą, więc będzie.

report |

Małgorzata Krupińska-Nowicka,  

Przyłączam się do życzeń, to duża sprawa wygrać taki konkurs, gratuluję!

report |

Bogumiła Jęcek,  

dziękuję bardzo :)

report |

ezo**,  

w takim razie i ja dołączę do poprzedniczek. gratuluję :)

report |

milena,  

nie dane mi było poznać wierszy -tylko jeden -, ale tomik chętnie bym poczytała... jak będzie można ? gratulacje ! :))

report |

Bogumiła Jęcek,  

Mileno, w tomiku znajduje się 55 wierszy i są to ekfrazy do obrazów Edwarda Muncha. Ponadto są tam 4 zdjęcia Edwarda, w tym jedno, na którym jest z rodziną. I coś tam jeszcze... :) Wyżej podałam maila. Dziękuję bardzo za gratulacje :)

report |

Jarosław Jabrzemski,  

Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.

report |

Jarosław Jabrzemski,  

PS Pozdrów Wojtka

report |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Gratuluję i pozdrawiam cieplutko.

report |

Bogumiła Jęcek,  

To ja jestem zachwycona Twoim komentarzem, bardzo! :) Dziękuję wszystkim za gratulacje i pozdrawiam :)

report |

. .,  

Gratulacje:) To zawsze cieszy, żąe któś znajomy (netowo) i ceniony:)

report |

Bogumiła Jęcek,  

dziękuję :)

report |

Bogumiła Jęcek,  

bardzo mi zależało na tym, żeby był ładny, estetyczny i przy współpracy z Panią Gregorczyk udało się :)

report |

milena,  

właśnie dostałam tomik, zaczynam czytać, dziękuję:)) i pozdrawiam serdecznie :))

report |

Meris,  

okładka rzeczywiście zachęcająca do czytania, ale ja sobie też poczytałam inne wiersze...

report |

Bogumiła Jęcek,  

cieszę się i pozdrawiam :)

report |

Darek i Mania,  

cieszę się z tobą Bogusiu - niektóre ekfrazy czytałem wcześniej -kiedy jeszcze tu na trumlu Joanna Fligiel wymyśliła konkurs Ekfraza - który potem był ośmieszony - można zatem pięknie pisać poezję patrząc na obrazy -pozdrawiam i gratuluję tomiku -Wesołych Świąt :))

report |

Bogumiła Jęcek,  

dziękuję bardzo za gratulacje, za życzenia Świąteczne. Ekfrazy, to wspaniała rzecz - pisać obraz. Pozdrawiam :)

report |

Bogumiła Jęcek,  

Wszystkim TRUMLOWICZOM życzę wspaniałych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia :))

report |

damian,  

i ja też gratuluję takiego tomiku (hi hi też bym tak chciał :))

report |

Bogumiła Jęcek,  

Chcieć, to już bardzo dużo. Dziękuję za gratulacje :)

report |

q,  

piękne te Pani wiersze (przeczytałem kilka przed chwilą i spieszę do komentarza), gratulacje i ode mnie malutkiego. Należało się za taką wnikliwość w ukazaniu zakamarków ludzkiej złożoności w dychotomicznych i polifonicznych ujęciach. Pozdrawiam

report |

Bogumiła Jęcek,  

dziękuję za gratulacje i komentarz. I miło mi, że wiersze się podobają :) Pozdrawiam

report |

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.

contact with us

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register