5 january 2022

to nie problem

uciekam w dal przed problemami
lecz one są głęboko w głowie

mam dość wykrzyczę w końcu coś
może uspokoję się pomoże ktoś

problemom mówię stop ale są
rodzą się nowe w innej oprawie
nie mogę wciąż gonić uciekać

dopada mnie sen
w dniu narodzin świata

lampa słabe światło lubię półmrok
gdy zamykam oczy zamykam drzwi
za nimi pozostają sprawy jakby mniej ważne

oddalam się dobrze mi lekko
w środku wibruje promień

dobrze że wiatr przywiał mi ciebie
tęskniłem jak za wiosną za ostoją spokoju

schowam się w gaju w majowej ozdobie
wiśnie pachną białym kwiatem kuszą ku sobie


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 8 | rating: 0/2 | report | add to favorite

Comments:

Faber,  

He he, stoicy twierdzili, że rzecyzwistość jest w głowie - czy szczęście czy ból. Ja doszedłem właśnie do wniosku, że głównym pragnieniem człowieka jest magia. Magia życia. Weź to teraz odkryj w tyrce, w robocie, w pracy, powiedz, jak to zrobić, to Cię na rękach będę nosił.

report |

Yaro,  

W obecnych czasach za duży przypływ informacji, za dużo sztucznych problemów ,wszystkiego za dużo .Pozostaje jedynie farmakologia , zioła itd. Nie znam sposobu na spokój jedynie wspomagacze magii życia stosowane od zawsze.

report |

Bogumiła Jęcek,  

Literóweczka "ostaja" = "ostojĄ" Pozdrawiam :)

report |

Yaro,  

Życie od samego powstania powiązane jest z magią Jesteśmy magiczni podobni Bogu . Żyj z całych sił i nie przejmuj się wszystko minie jak sen jak po nocy dzień co ma być to będzie. Pozdrawiam.

report |

Yaro,  

Fajnie , że są strażnicy poprawności Pozdrawiam .

report |

Yaro,  

Już błąd poprawiłem .Przepraszam za nieuwagę.

report |

Bogumiła Jęcek,  

A kto ich nie robi... ;)

report |

Yaro,  

Właśnie:)

report |other poems: spoko bagno, blues wieczorem, szukam drogi do domu, przed sądem, Nędznicy, Za pieniądze, przed sobą, Po terapii, więziony, wyjechane mam, zakonserwowany, to nie problem, tak mam, psalm pochwalny, bez grzechu, z szelestem piór, Moim życzeniem, dla nas nie ma jutra, tak bywa z kochaniem, opuszczony człowiek, odwrócenie, liście na drzewie, magia bluesa nocą, On, kocham Cię, skundlenie 2021, trzymaj dystans, pijemy herbatę, spieczone usta Alberta, jeden zachód, wolni od siebie, płacz, nasze słowa, tułaczka, niewolnicy, Hans, zrobić technologię to nie sztuka, bez względu na wszystko, Przed snem, obiecuję jesień, Ikar z polskiej wsi, odpłynąć byle gdzie ściskając wiosło, po wodzie, miłość mocna, Szkolny zjazd, Astralni, powiedz mamo, kosmos myślisz, nieugięty, kopanie się z koniem, bunt jest nasz, jestem tu Rege, jutro, jesienne nudzenie, jestem tu, namaluję z viktorianes, brak mi ciebie, na błoniach zaświatów, zielone oczy (2012r.), tęsknię, spowiedź włóczęgi, Fraszki-graszki, zerwane ogniwo, Obecność, miasto, wśród zabawek, Niezmienna natura, na czerwone czasy, droga, którą pójść mogę, bieg lemingów, wrzesień miesiąc krzywdy, Przyjedź brachu, spojrzeć w oczy Białorusi, idąc wzdłuż, do Jezusa, Chada, Nadchodzi, ludzie pragną krwi, wczoraj dzisiaj jutro, nie stać nas na bunt, mechanika w aucie, zakryte usta, Słowa i muzyka, z ustami pełnymi miłości, nadmuchani, kosa, w okupacji trwam twarzą w dół, Hrabia Monte Christo, wakacje, nowy dzień, Made in China, kiedyś, dotykać i czuć, Anführer der Opposition, zapachy lata, Mamo, z początkiem lata, wiem kim jesteś, w kosmosie zagubieni, przepraszam, czas pomarszczy twarze, obłuda, Piotr, dzisiaj się nie przejaśnia, o złamanym kiju, po co kochasz, Colosseum, po co zmiany, Czad Bieszczady, ostatni zastrzyk na dziś, czyszczę swój karabin, tęsknota, Nobliści, nieśmiertelni, urodziny, narodzę się na nowo, bądź przyjacielem, świat w bluszczu, wychodzę nie wrócę, wolne ptaki, wyśnić marzenia, punkowo na wesoło, z palcem na spuście, tęczowi, nowego małe kroczki, skąd ta schizofrenia, natchniony Nirvaną, scementowani, więdną kwiaty, bardzo przepraszam, kłamstwo, po drugiej stronie lustra, podróż w tę i z powrotem, ,,Ewa odchodzi”, samotne wspomnienia, destrukcja, sprzedani za eroplany (neo punk rock), tak mi ciebie brak, umiłowany, gdy czekam, czas grozy, Mój krwawy Rubikon, speszony, zdrada jedno ma imię, w rozpaczy, wolny oddech, rudy to fałszywy, uniwersum życia, w iskrze samotności, fałszywi wśród nas,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register