Forum

dobrosław77
PROFIL O autorze Forum (26) Proza (361)


11 listopada 2017

Dlaczego ludzie nie są zainteresowani jak zaistniało uniwersum ?

Dlaczego to dla nich nie jest priorytetem ?


byłem...,  

Jeśli przez universum rozumiesz wszechświat,to ja interesuję się tym od lat. Wraz ze mną,szuka odpowiedzi na to pytanie,dziesiątki mądrych,wykształconych ludzi.Większość jednak z nas (gatunku) jest zainteresowanych stanem swojego konta w banku.Tym,jak piszesz "priorytetem",nie nakarmisz rodziny i nie zapłacisz za prąd i dostęp do internetu. Z Twoich wpisów wynika,że Ty już wiesz,ja jeszcze nie...

zgłoś |

Krzysztof Konrad Kurc,  

Dzięki jestem :) nie muszę więcej pisać. Pomyśl o mrowisku.

zgłoś |

byłem...,  

Staram się jak mogę,nie zabijać mrówek i aby kij nie drażnił królowej...:)

zgłoś |

dobrosław77,  

@Jestem, @ariman. Jak zostało stworzone uniwersum holograficzne, czyli system duchowo - informacyjny, którego instrukcją życia w systemie jest Biblia, a Jezus Zbawiciel wzorem człowieka dla człowieka. Jest priorytetem, bo decyduje o świadomości, że myśli, słowa i uczynki o wysokiej częstotliwości wibracji, zbieżne są z Ewangelią Jezusa Zbawiciela i decydują o strzeżeniu, dobrobycie i bezpieczeństwie człowieka, którego doświadczam, i ty możesz doświadczyć, oraz zbawienia, czyli życia wiecznego w nowym systemie duchowo - informacyjnej całości (Obj. 21)

zgłoś |

dobrosław77,  

@ariman. Nawiedzonego przez Ducha Świętego, który mówi o prawdzie ostatecznej.

zgłoś |

dobrosław77,  

@ariman. Według ciebie jak zaistniał świat materialny, umownie nazwany ? Proszę o szczegóły.

zgłoś |

dobrosław77,  

@ariman. Bóg Wszechmogący stworzył twórczą myślą wirową formę energii i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki rodzajów informacji zamieszczone w wirowej formie energii, stając się rodzajami informacji w wirowej formie energii, umownie nazwane materią.

zgłoś |

Belamonte/Bożydar,  

Dla Platona Bóg wziął chaos i ukształtował w harmonię. Według wzoru myślowego, który jest istotą żywą, Jezus?, No a potem mieszał chaos z duszą i powstał nasz świat. Fajny okrągły i wiecznie naśladujący niewidzialne, super. On ma duszę i my mamy. Według Empedoklesa, cztery żywioły się mieszają wiecznie i rozdzielają. Według katolików Bóg z niczego fajnie postanowił, syna wysłał by go zabić i jest dobrze od tego czasu. Żydzi wierzą że dusze wybranych zmartwychwstaną i będą się pasły na zielonych.. Nie ma wiecznych ogni piekielnych. Bardziej ludzkie , prawda. . A Hindusi wierzą że ten niewidzialny się wyłonił bo go moc przepełniła. A każdy z nas to jego cząstka. Ja też tak chyba wierzę. I tak dalej. Jest wiele poglądów. Uznaję energię, materię i świadomość jako trzy w jednym. Jestem przeciwny nawracaniu. Przecież każdego stworzył Bóg lub nie stworzył. Każdy tak czy siak powinien szukać rozwiązań i szanować innych ucząc się od zwierząt minimum przyzwoitości, psa, niedźwiedzia, sarny. Materia to właściwie duch, tylko trwalszy, przemienia się, znikają góry, wyparowują rzeki. Mądrzy naukowcy to badają a ludzie muszą umrzeć. Przed natrętnymi agresorami trzeba się bronić, trzeba się modlić do wszystkich bogów żeby samemu nie stać się bestią ludzką. Biblia ma fajne kawałki. Psalmy i Księga mądrości, niezły dreszczowiec o tym wyjściu z Egiptu. Księga przysłów. t"Czasem obcy kocha cię nad brata". To książka narodu żydowskiego, budząca szacunek. To ja Belamonte, nowy prorok :-) Najbardziej ostatnio przejmuję się swoimi problemami zdrowotnymi. Kiedyś poczytam, zagłębię się w twoje teksty. Trudne są przy pierwszym zetknięciu. Każdy ma prawo pisać. Pisz więc dużo i dawaj na trumla jak uważasz że są dobre i gotowe.. Pozdrawiam.

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1