Tak naprawdę trudno być samotnym jako takim, gdy już dopiecze to można wziąć flaszkę i w gościnę udać się choćby i do swata, o .
Ale można też mieszkać z kimś pod jednym dachem, a mimo to czuć się wyobcowanym i samotnym. Życie różne figle płatać potrafi.
nie wierzę w samotność..
zgłoś
Tak naprawdę trudno być samotnym jako takim, gdy już dopiecze to można wziąć flaszkę i w gościnę udać się choćby i do swata, o . Ale można też mieszkać z kimś pod jednym dachem, a mimo to czuć się wyobcowanym i samotnym. Życie różne figle płatać potrafi.
zgłoś