11 lipca 2017

grafika

Argo
Argo

Samotny chłop

Samotny chłop

Ilustracja do wiersza "Samotny chłop"

alt art
12 lipca 2017 o 09:02

nie wierzę w samotność..

zgłoś

Argo
12 lipca 2017 o 13:21

Tak naprawdę trudno być samotnym jako takim, gdy już dopiecze to można wziąć flaszkę i w gościnę udać się choćby i do swata, o . Ale można też mieszkać z kimś pod jednym dachem, a mimo to czuć się wyobcowanym i samotnym. Życie różne figle płatać potrafi.

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się