ha, ha, ha :). Słyszę wyraźnie poszum fal i te nostalgiczne szmery (są w głowie i w komórce) :) Tylko psinę puściłabym wolno, zwłaszcza w takim pozbawionym malkontentów krajobrazie :) Dzięki wielkie za ubarwienie poranka!
jeśli nadal lubisz morze to sprawia mi przyjemność nawiązywanie do Twych słów zapachem oceanu :) Z tym psem na smyczy to zaskakujące bo rzadko widzę na plażach psa uwiązanego tutaj. Tłumaczę tę anomalie faktem że to to pies kazał przywiązać się swej pani do siebie na wypadek dużej fali by ją ratować. Jeśli pisze wiersze na telefonie to wybaczam ;)
rozchylasz wargi w niemym skupieniu/ we włosach szumi nadmorski wiatr/ minęło lato w oka mgnieniu/ nad tobą wzdycha cały świat/ przynosi burze huragany/ i niebo z wodą miesza nieraz/ przyszłość z przeszłością idzie w tany/ bądźmy przez chwilę tu i teraz/ cudowna "góra" wody Damianie :) serdeczne pozdrowienia :*
to zwiastun tsunami..
zgłoś
tsunami uprzedza swe nadejście SMS-em teraz ;)
zgłoś
ha, ha, ha :). Słyszę wyraźnie poszum fal i te nostalgiczne szmery (są w głowie i w komórce) :) Tylko psinę puściłabym wolno, zwłaszcza w takim pozbawionym malkontentów krajobrazie :) Dzięki wielkie za ubarwienie poranka!
zgłoś
jeśli nadal lubisz morze to sprawia mi przyjemność nawiązywanie do Twych słów zapachem oceanu :) Z tym psem na smyczy to zaskakujące bo rzadko widzę na plażach psa uwiązanego tutaj. Tłumaczę tę anomalie faktem że to to pies kazał przywiązać się swej pani do siebie na wypadek dużej fali by ją ratować. Jeśli pisze wiersze na telefonie to wybaczam ;)
zgłoś
i wzburzone fale :)
zgłoś
tu tak i zagrożenie jest zawsze duże. Ale fascynuje :)
zgłoś
o i teraz bym chciała byc nad oceanem :)
zgłoś
zawsze bym chciała..
zgłoś
ale zwłaszcza
zgłoś
zawsze jakieś ale..
zgłoś
to ale lubię
zgłoś
no jak z tym 'ale' i 'chciałabym' w końcu? Czy mam wyjechać na dworzec? :) Oczywiście was obojga odbieram :)
zgłoś
hehe, nie wiem jak alt, ale ja już się pakuję :) tylko nie wiem czy połączenie będe mieć :))
zgłoś
Alt na pewno jest gotowy. On zabiera tylko pióro i szczoteczkę do zębów :)
zgłoś
taaa, a sandały, kapelusz...
zgłoś
kapelusz i sandały mam w rezerwie. Z Tobą to ewentualnie do sklepu. Tylko spiesz się póki są soldy ;)
zgłoś
eee ja to nie potrzebuję :) ja to na boska i z gołą głową, a resztę ubrania to jakoś dam radę :)
zgłoś
toś super :) Lubię gdy komfort schodzi na plan dalszy ;) (oprócz tego co istotne)
zgłoś
otóż to, komfort istotny, w miarę i istotnie istoty swej nie przekraczający :))
zgłoś
drobiazgi jak ziarenka złotego piasku które nie zgrzytają między zębami :)
zgłoś
kiedy widze takie morze, zaczynam wierzyc w boga.
zgłoś
musi przez judasza łypiesz..
zgłoś
motyw do refleksji :)
zgłoś
ja to bym popływał
zgłoś
a jak i na czym? ;)
zgłoś
Wpław :D
zgłoś
tu takiej dyscypliny nie znają, Wywoła wielką sensację a ja przy okazji stworzę fotograficzne arcydzieła ;)
zgłoś
Sensacja bedzie jak sie utopie :))
zgłoś
znam doskonałą ratowniczkę. Bez obaw! :)
zgłoś
Hmm, kusząca oferta ;)
zgłoś
rozchylasz wargi w niemym skupieniu/ we włosach szumi nadmorski wiatr/ minęło lato w oka mgnieniu/ nad tobą wzdycha cały świat/ przynosi burze huragany/ i niebo z wodą miesza nieraz/ przyszłość z przeszłością idzie w tany/ bądźmy przez chwilę tu i teraz/ cudowna "góra" wody Damianie :) serdeczne pozdrowienia :*
zgłoś
dziękuję i kapelusz unoszę z szacunkiem E.T. :) Takie obrazy tworzysz słowem że żadna fotka Tobie nie dorówna :)
zgłoś
ależ te fale muszą pachnieć ....
zgłoś
najwyraźniej coś przegapiłem, Zoi ;) Muszę być tym zapachem przesiąkniętym i to co mnie uderza jednak zawsze to siła która oszałamia :)
zgłoś