alt art
2 września 2015 o 08:15

to zwiastun tsunami..

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 21:51

tsunami uprzedza swe nadejście SMS-em teraz ;)

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
2 września 2015 o 09:07

ha, ha, ha :). Słyszę wyraźnie poszum fal i te nostalgiczne szmery (są w głowie i w komórce) :) Tylko psinę puściłabym wolno, zwłaszcza w takim pozbawionym malkontentów krajobrazie :) Dzięki wielkie za ubarwienie poranka!

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 21:58

jeśli nadal lubisz morze to sprawia mi przyjemność nawiązywanie do Twych słów zapachem oceanu :) Z tym psem na smyczy to zaskakujące bo rzadko widzę na plażach psa uwiązanego tutaj. Tłumaczę tę anomalie faktem że to to pies kazał przywiązać się swej pani do siebie na wypadek dużej fali by ją ratować. Jeśli pisze wiersze na telefonie to wybaczam ;)

zgłoś

doremi
2 września 2015 o 10:11

i wzburzone fale :)

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 21:58

tu tak i zagrożenie jest zawsze duże. Ale fascynuje :)

zgłoś

deRuda
2 września 2015 o 13:04

o i teraz bym chciała byc nad oceanem :)

zgłoś

alt art
2 września 2015 o 13:11

zawsze bym chciała..

zgłoś

deRuda
2 września 2015 o 18:19

ale zwłaszcza

zgłoś

alt art
2 września 2015 o 18:31

zawsze jakieś ale..

zgłoś

deRuda
2 września 2015 o 20:44

to ale lubię

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:00

no jak z tym 'ale' i 'chciałabym' w końcu? Czy mam wyjechać na dworzec? :) Oczywiście was obojga odbieram :)

zgłoś

deRuda
2 września 2015 o 22:17

hehe, nie wiem jak alt, ale ja już się pakuję :) tylko nie wiem czy połączenie będe mieć :))

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:20

Alt na pewno jest gotowy. On zabiera tylko pióro i szczoteczkę do zębów :)

zgłoś

deRuda
2 września 2015 o 22:29

taaa, a sandały, kapelusz...

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:32

kapelusz i sandały mam w rezerwie. Z Tobą to ewentualnie do sklepu. Tylko spiesz się póki są soldy ;)

zgłoś

deRuda
2 września 2015 o 22:40

eee ja to nie potrzebuję :) ja to na boska i z gołą głową, a resztę ubrania to jakoś dam radę :)

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:52

toś super :) Lubię gdy komfort schodzi na plan dalszy ;) (oprócz tego co istotne)

zgłoś

deRuda
2 września 2015 o 23:05

otóż to, komfort istotny, w miarę i istotnie istoty swej nie przekraczający :))

zgłoś

Damian Paradoks
3 września 2015 o 00:02

drobiazgi jak ziarenka złotego piasku które nie zgrzytają między zębami :)

zgłoś

Bazyliszek
2 września 2015 o 17:15

kiedy widze takie morze, zaczynam wierzyc w boga.

zgłoś

alt art
2 września 2015 o 17:19

musi przez judasza łypiesz..

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:01

motyw do refleksji :)

zgłoś

mironiek
2 września 2015 o 18:15

ja to bym popływał

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:01

a jak i na czym? ;)

zgłoś

mironiek
2 września 2015 o 22:03

Wpław :D

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:17

tu takiej dyscypliny nie znają, Wywoła wielką sensację a ja przy okazji stworzę fotograficzne arcydzieła ;)

zgłoś

mironiek
2 września 2015 o 22:38

Sensacja bedzie jak sie utopie :))

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:53

znam doskonałą ratowniczkę. Bez obaw! :)

zgłoś

mironiek
2 września 2015 o 22:54

Hmm, kusząca oferta ;)

zgłoś

pociąg
2 września 2015 o 18:37

rozchylasz wargi w niemym skupieniu/ we włosach szumi nadmorski wiatr/ minęło lato w oka mgnieniu/ nad tobą wzdycha cały świat/ przynosi burze huragany/ i niebo z wodą miesza nieraz/ przyszłość z przeszłością idzie w tany/ bądźmy przez chwilę tu i teraz/ cudowna "góra" wody Damianie :) serdeczne pozdrowienia :*

zgłoś

Damian Paradoks
2 września 2015 o 22:05

dziękuję i kapelusz unoszę z szacunkiem E.T. :) Takie obrazy tworzysz słowem że żadna fotka Tobie nie dorówna :)

zgłoś

xyz
5 września 2015 o 22:28

ależ te fale muszą pachnieć ....

zgłoś

Damian Paradoks
5 września 2015 o 23:29

najwyraźniej coś przegapiłem, Zoi ;) Muszę być tym zapachem przesiąkniętym i to co mnie uderza jednak zawsze to siła która oszałamia :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się