alt art
2 september 2015 at 08:15

to zwiastun tsunami..

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 21:51

tsunami uprzedza swe nadejście SMS-em teraz ;)

report

bosonoga - Gabriela Bartnicka
2 september 2015 at 09:07

ha, ha, ha :). Słyszę wyraźnie poszum fal i te nostalgiczne szmery (są w głowie i w komórce) :) Tylko psinę puściłabym wolno, zwłaszcza w takim pozbawionym malkontentów krajobrazie :) Dzięki wielkie za ubarwienie poranka!

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 21:58

jeśli nadal lubisz morze to sprawia mi przyjemność nawiązywanie do Twych słów zapachem oceanu :) Z tym psem na smyczy to zaskakujące bo rzadko widzę na plażach psa uwiązanego tutaj. Tłumaczę tę anomalie faktem że to to pies kazał przywiązać się swej pani do siebie na wypadek dużej fali by ją ratować. Jeśli pisze wiersze na telefonie to wybaczam ;)

report

doremi
2 september 2015 at 10:11

i wzburzone fale :)

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 21:58

tu tak i zagrożenie jest zawsze duże. Ale fascynuje :)

report

deRuda
2 september 2015 at 13:04

o i teraz bym chciała byc nad oceanem :)

report

alt art
2 september 2015 at 13:11

zawsze bym chciała..

report

deRuda
2 september 2015 at 18:19

ale zwłaszcza

report

alt art
2 september 2015 at 18:31

zawsze jakieś ale..

report

deRuda
2 september 2015 at 20:44

to ale lubię

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:00

no jak z tym 'ale' i 'chciałabym' w końcu? Czy mam wyjechać na dworzec? :) Oczywiście was obojga odbieram :)

report

deRuda
2 september 2015 at 22:17

hehe, nie wiem jak alt, ale ja już się pakuję :) tylko nie wiem czy połączenie będe mieć :))

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:20

Alt na pewno jest gotowy. On zabiera tylko pióro i szczoteczkę do zębów :)

report

deRuda
2 september 2015 at 22:29

taaa, a sandały, kapelusz...

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:32

kapelusz i sandały mam w rezerwie. Z Tobą to ewentualnie do sklepu. Tylko spiesz się póki są soldy ;)

report

deRuda
2 september 2015 at 22:40

eee ja to nie potrzebuję :) ja to na boska i z gołą głową, a resztę ubrania to jakoś dam radę :)

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:52

toś super :) Lubię gdy komfort schodzi na plan dalszy ;) (oprócz tego co istotne)

report

deRuda
2 september 2015 at 23:05

otóż to, komfort istotny, w miarę i istotnie istoty swej nie przekraczający :))

report

Damian Paradoks
3 september 2015 at 00:02

drobiazgi jak ziarenka złotego piasku które nie zgrzytają między zębami :)

report

Bazyliszek
2 september 2015 at 17:15

kiedy widze takie morze, zaczynam wierzyc w boga.

report

alt art
2 september 2015 at 17:19

musi przez judasza łypiesz..

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:01

motyw do refleksji :)

report

mironiek
2 september 2015 at 18:15

ja to bym popływał

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:01

a jak i na czym? ;)

report

mironiek
2 september 2015 at 22:03

Wpław :D

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:17

tu takiej dyscypliny nie znają, Wywoła wielką sensację a ja przy okazji stworzę fotograficzne arcydzieła ;)

report

mironiek
2 september 2015 at 22:38

Sensacja bedzie jak sie utopie :))

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:53

znam doskonałą ratowniczkę. Bez obaw! :)

report

mironiek
2 september 2015 at 22:54

Hmm, kusząca oferta ;)

report

pociąg
2 september 2015 at 18:37

rozchylasz wargi w niemym skupieniu/ we włosach szumi nadmorski wiatr/ minęło lato w oka mgnieniu/ nad tobą wzdycha cały świat/ przynosi burze huragany/ i niebo z wodą miesza nieraz/ przyszłość z przeszłością idzie w tany/ bądźmy przez chwilę tu i teraz/ cudowna "góra" wody Damianie :) serdeczne pozdrowienia :*

report

Damian Paradoks
2 september 2015 at 22:05

dziękuję i kapelusz unoszę z szacunkiem E.T. :) Takie obrazy tworzysz słowem że żadna fotka Tobie nie dorówna :)

report

xyz
5 september 2015 at 22:28

ależ te fale muszą pachnieć ....

report

Damian Paradoks
5 september 2015 at 23:29

najwyraźniej coś przegapiłem, Zoi ;) Muszę być tym zapachem przesiąkniętym i to co mnie uderza jednak zawsze to siła która oszałamia :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register