8 kwietnia 2013
wideowiersz
Bez Słów
...a słowa same się napiszą :)
zgłoś
miło się słuchało:)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
...a słowa same się napiszą :)
zgłoś
miło się słuchało:)
zgłoś