29 marca 2013

Pytanie

Dzień dobry, czy jest możliwość załączenia pliku mp3 do odsłuchania na Truml'e ?

Pozdrawiam


liczba komentarzy: 14 | punkty: 6 |  więcej 

alt art,  

panchibaniepoeta..

zgłoś |

deRuda,  

funkcjonuje na Trumlu opcja Wideo Wiersz, ale rozumiem, że nie do końca Ci o to chodzi

zgłoś |

somebody man,  

taka możliwość istnieje jedynie na nieszufladzie

zgłoś |

PanPoeta,  

ok dzięki.

zgłoś |

blue eye,  

A ja mam inne pytanie. Nie mogę wejść na aktualne fotografie, wyświetlają mi się wszystkie z przed roku :) o co chodzi? :) klikam w najnowsze, wczorajsze i to samo!? Czy ktoś może mi powiedzieć jak z tego wyjść do teraźniejszości? :))

zgłoś |

deRuda,  

blue eye, ja mam normalnie, aktualne, właśnie sprawdziłam

zgłoś |

blue eye,  

kurcze, nie wiem gdzie mam kliknąć żeby wróciło "aktualne", pogubiłam się już :)

zgłoś |

deRuda,  

jak wejdziesz w fotografie to nad nimi jest słowo: 'wszystkie' kliknij na nie, wtedy powinny Ci się pojawić :)

zgłoś |

blue eye,  

no właśnie mam "wszystkie" i nic, jakby w ogóle nie działało

zgłoś |

blue eye,  

no nic, może samo wróci (w co wątpię) :) poczekam na admina :) może mnie gdzieś skieruje, bo nadal mam sprzed roku wyświetlane - klikam w fotografie, mam ustawione na "wszystkie" i nic, tzn są, roczne z 2012 a pierwsza jest Sergiusza, śliczny domek.

zgłoś |

deRuda,  

no to nie wiem, najlepiej rzeczywiście zapytaj admina, sprawdź tylko czy masz podkreślone słówko 'wszystkie' i pod spodem 'wszystkie kategorie' :)

zgłoś |

blue eye,  

jest podkreślone, i kategorie też są wszystkie :) na prawdę nie wiem o co chodzi, bo grafika i wszystko inne jest ok, tylko ta fotografia, jakby zablokowana dla mnie :))) zabrali mi do niej dostęp :)))

zgłoś |

blue eye,  

już jest OK! wystarczyło wyłączyć strony przeglądarki i włączyć od nowa, coś mi się zawiesiło w tym trumlu :) wszystko wróciło do normy :)

zgłoś |

deRuda,  

no to spoko :))

zgłoś |



pozostałe tematy: Pytanie,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1