"Ja to sobie tańcze..."

"Ja to sobie tańcze..."

''I co? I pożar... To bardzo powoli się zaczynało..najpierw mnóstwo blasków i zapachów, drobnych świateł...Teraz płonie...ogień, stawia swoje stopy ostrożnie... Ja to sobie tańczę...siedząc przed lustrem nieruchomy, z zamkniętymi oczami...tańczę to sobie...wyjąc bezgłośnie. Postępując tuż za ogniem, powoli ...Tańczę to sobie...'' Świetlicki

alt art
8 stycznia 2015 o 10:23

krok ciągle dopasowany do wczorajszych śladów..

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
8 stycznia 2015 o 10:24

to zle?

zgłoś

alt art
8 stycznia 2015 o 10:39

bożeuchowaj..

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
8 stycznia 2015 o 10:41

takie ot.. przemyślenia..

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się