''I co?
I pożar...
To bardzo powoli się zaczynało..najpierw mnóstwo blasków i zapachów, drobnych świateł...Teraz płonie...ogień, stawia swoje stopy ostrożnie...
Ja to sobie tańczę...siedząc przed lustrem nieruchomy, z zamkniętymi oczami...tańczę to sobie...wyjąc bezgłośnie. Postępując tuż za ogniem, powoli ...Tańczę to sobie...''
Świetlicki
krok ciągle dopasowany do wczorajszych śladów..
report
to zle?
report
bożeuchowaj..
report
takie ot.. przemyślenia..
report