8 lipca 2013
grafika
MB
trzim siem porenczy..
zgłoś
próbuje... ale widac jak mi to wychodzi...
mocno wyluzowane miejsce :)
;-)
Oniryczno-surrealistycznie:) i do tego ładnie
dzieki;-)
Dokładnie :)
faluje jak melodia ;)
a ja już pisałam i nie ma...
a to ciekawe ja nie maczałam w tym palcy
wiem że nie, tu się często to zdarza znikają tez kciuki :)
ah...
doskonała praca
dziękuję Jarosławie pozdrawiam ciepło
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
trzim siem porenczy..
zgłoś
próbuje... ale widac jak mi to wychodzi...
zgłoś
mocno wyluzowane miejsce :)
zgłoś
;-)
zgłoś
Oniryczno-surrealistycznie:) i do tego ładnie
zgłoś
dzieki;-)
zgłoś
Dokładnie :)
zgłoś
faluje jak melodia ;)
zgłoś
a ja już pisałam i nie ma...
zgłoś
a to ciekawe ja nie maczałam w tym palcy
zgłoś
wiem że nie, tu się często to zdarza znikają tez kciuki :)
zgłoś
ah...
zgłoś
doskonała praca
zgłoś
dziękuję Jarosławie pozdrawiam ciepło
zgłoś