10 czerwca 2014
grafika
"Amazonka"
perfekcyjna praca / podziwiać kunszt /
zgłoś
jak zwykle - tylko podziwiać :)
każda kreska ma swoje miejsce :)
wybacz Belis- ale chodzi o konia czy jeźdźca ? :P praca oczywiście doskonała :))
wracam tu :))
to znowu ja :)
świetne.
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
perfekcyjna praca / podziwiać kunszt /
zgłoś
jak zwykle - tylko podziwiać :)
zgłoś
każda kreska ma swoje miejsce :)
zgłoś
wybacz Belis- ale chodzi o konia czy jeźdźca ? :P praca oczywiście doskonała :))
zgłoś
wracam tu :))
zgłoś
to znowu ja :)
zgłoś
świetne.
zgłoś