19 stycznia 2013

fotografia

Anetart
Anetart

Maroko 2

Maroko 2

Sony a350

deRuda
19 stycznia 2013 o 20:09

łał :)) to mi się podoba jeszcze dlatego, że kręcą mnie tatuaże z henny (jakbym miała okazję od razu bym sobie zrobiła)

zgłoś

hossa
19 stycznia 2013 o 21:18

na dłoniach i stopach, tylko tyle tam można oficjalnie pokazać:)

zgłoś

deRuda
19 stycznia 2013 o 22:10

przepięknie to wygląda :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się