19 stycznia 2013
fotografia
Maroko 2
łał :)) to mi się podoba jeszcze dlatego, że kręcą mnie tatuaże z henny (jakbym miała okazję od razu bym sobie zrobiła)
zgłoś
na dłoniach i stopach, tylko tyle tam można oficjalnie pokazać:)
przepięknie to wygląda :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
łał :)) to mi się podoba jeszcze dlatego, że kręcą mnie tatuaże z henny (jakbym miała okazję od razu bym sobie zrobiła)
zgłoś
na dłoniach i stopach, tylko tyle tam można oficjalnie pokazać:)
zgłoś
przepięknie to wygląda :)
zgłoś