30 listopada 2020
fotografia
miejskie wieczorne słoneczniki
ileż żurawi portowych w tym trójmieście..
zgłoś
bo to spory hub..
to go można przez baranów do radomia przyłączyć..
przez baranów to aż za dużo się w tym kraju dzieje..
jest nas większość..
trzeba wierzyć.. ale chyba najlepiej nogami..
licząc nogi, to jest nas prawie dwa razy tyle..
łeb za łeb?.. wymiany jeńców jakoś nie widzę..
nie ma zawieszenia broni, to i jeńców nie wymieniamy..
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
ileż żurawi portowych w tym trójmieście..
zgłoś
bo to spory hub..
zgłoś
to go można przez baranów do radomia przyłączyć..
zgłoś
przez baranów to aż za dużo się w tym kraju dzieje..
zgłoś
jest nas większość..
zgłoś
trzeba wierzyć.. ale chyba najlepiej nogami..
zgłoś
licząc nogi, to jest nas prawie dwa razy tyle..
zgłoś
łeb za łeb?.. wymiany jeńców jakoś nie widzę..
zgłoś
nie ma zawieszenia broni, to i jeńców nie wymieniamy..
zgłoś