WSZYSTKIE PRACE Fotografia (60)
O autorze Znajomi (2)

16 marca 2014

fotografia

olo
olo

Noc

Noc

Aśćka
16 marca 2014 o 14:08

a ona jakby jej wyrzymać nie mogła:)

zgłoś

Kasiaballou vel Taki Tytoń
16 marca 2014 o 18:50

cacy :)

zgłoś

Sabi
17 marca 2014 o 08:48

Powitanie Nocy ~~~~~~~~~~~~~~ Popatrz przez okno, jak pięknie noc nas wita, Gwiazdy rozbłysły, granat nieba w gỏrze, Szmer liści, jakby ktoś poemat czytał I zapach nocy jak kwitnące rỏże. I księżyc pełny jak balon brzuchaty, Natrętnym blaskiem srebrzy twoje włosy. Chỏr skrzydlatych artystów gdzieś śpiewa kantaty I na trawie się rodzą chłodne krople rosy. Ściana lasu swą czernią i straszy i wabi, Wiatru lekki powiew rozkołysał sosnę Jej strzelisty wierzchołek drży, wygląda prawie, Jakby rỏsł w oczach czując w wietrze wiosnę. A to jesień już przecież, lecz noc jest wiosenna, Widzę zgadzasz się ze mną, wiosna w nas rozkwita. Powieki masz zmrużone, lecz nie jesteś senna; Zbyt pięknie czarem swoim noc nas dzisiaj wita.... Kaczmarek Piotr

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się