4 stycznia 2012

pasje

http://www.youtube.com/watch?v=89iAGLhCXwE

wstawiam na prośbę syna.....


liczba komentarzy: 13 | punkty: 0 |  więcej 

milena,  

MadC 700 wall...

zgłoś |

Magdala,  

graffiti. sztuka ulicy. mistrzowska. będę "szowinistyczną świnią" - jeśli w wykonaniu dziewczyny zachwyca po stokroć bardziej. lubię graffiti - robi je mój zięć. gratuluję dziewczynie, gratuluję grafikowi za profesję graficzną filmiku i reżyserowi (w jednej osobie?) - oglądałam z... pasją! pozdrawiam, Kuba! świetne :)))

zgłoś |

milena,  

och Magdalo:) Kuba nie jest twórcą tego filmiku, jest wielbicielem Bohaterki i gatunku. Prosił aby pokazać to co mu się podoba, myślę że te 3 minuty nie są stracone; dzięki za za obejrzenie :))))

zgłoś |

Magdala,  

solidaryzuję się z nim w tym uwielbieniu zatem. jak nie jest to będzie kiedyś :)))))) a grafik jakiś był więc też mu gratuluję :))))))))) a Kuba wie co dobre. buziaki!!!!!!

zgłoś |

Drwal,  

determinacja dla wszystkich idei fix zawsze mnie zawsze mnie urzekała a tutaj efekty przerosły oczekiwania dla mnie wspaniałe odkrycie

zgłoś |

milena,  

mnie też przerosły; dzięki za wizytę :)))

zgłoś |

Spółka,  

też zajrzałem :)) fantastyczna Grafficiara. Milu, wybaczysz, coś mi się przypomniało :)))))) Kubo, to o mnie z zeszłego wieku, Wy to tylko inspiracja - dziękuję. i pozdrawiam!

zgłoś |

Małgorzata Krupińska-Nowicka,  

Jak jest talent, to może być i sztuka. Nawet, jeśli to jest tylko graffiti. Tu widać artystkę z dużą wyobraźnią. Ale jak widzę świeżo oddane rondo z przejściami podziemnymi, czy chwilę po remoncie garaż wymazane jakimiś bazgrołami, to nóż się otwiera...

zgłoś |

milena,  

Małgorzato, właśnie dlatego zamieściłam ten filmik - można legalnie i tak, aby cieszyło... dzięki za wizytę i opinię :))

zgłoś |

q,  

wspaniałe! kosmiczny talent! Perła! takie graffiti to przeżycie!

zgłoś |

Ania Ostrowska,  

Najbardziej mnie zdumiewa, jaka trzeba mieć wyobraźnię i wyczucie proporcji , żeby malować na takich dużych powierzchniach bez żadnego podrysu. Wielki szacunek dla talentu. Dziekuję, że nam to pokazałaś mileno :)))

zgłoś |

milena,  

wielka przyjemność dla mnie i dla Kuby, który pokazał mi ten filmik - już nie mogłam się oprzeć :))))))

zgłoś |

soniainos,  

Podziwiam tego formatu artystów. Tego rozmiarów malowidło to jest coś, a ci młodzi ludzie mają prawdziwe talenty i mega wyobraźnię. Szacun wielki. Sam film też jest interesującą opowieścią.

zgłoś |

Ame,  

Mileno, podziękuj synowi... i Wielkiej Osobliwości, która te graf... tworzy... nieprzeciętna wyobraźnia...

zgłoś |



pozostałe tematy: problem z dodaniem pracy, pasje,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1