10 grudnia 2017

gekonie...

"Gdyby samozwańczy poeci odróżniali słowo honor od słów cwaniactwo i oszukaństwo, staraliby się już więcej nie pokazywać nikomu. No, może rodzinie, ale rodzina, musi wybaczyć wszystko, prawda? Cwaniaczki, tyle że z drobnymi ograniczeniami. Jednym z nich było założenie, że uda im się wszystkich wykiwać, wszystkimi manipulować i że to nigdy nie wyjdzie to na jaw. Teraz będą jeszcze śmieszniejsi niż do tej pory, ponieważ – znając ich zarozumiałość – będą udawali odrzucone perły - samozwańczy poeci, w rzeczywistości zaś będąc jej bardzo słabymi kopiami, wrzeszczącymi przeciętniakami, a nade wszystko napuszonymi zarozumialcami,


kłamcami, cynikami, niezrównoważonymi łachudrami, zero wizji, błysku, predyspozycji, buce, narcyze z wielkimi ambicjami i niewielkimi umiejętnościami, kapo. "

A kim ty jesteś, mistrzu poezji,prozy i wszelkiej wiedzy ? Co potrafisz,poza włączeniem komputera. Dlaczego nie pokażesz jaki jesteś doskonały w czymkolwiek ? Jesteś chory,gdy nikt cię nie zauważa i świetnie sobie z tym radzisz,obrażając innych i chowając się za klawiaturą. Tak,tutaj bywają ludzie z niewielkimi umiejętnościami,więc znajdź inne miejsce,gdzie zabłyśniesz swoimi i zostaniesz doceniony. Co tutaj pokazałeś ? Swoją chorobę...


byłem...,  

Gekon,no to kim jesteś ? Ja tu Twoich prac nie widzę,to jak mam uwierzyć ? Dlaczego kieruje Tobą strach ? Przed czym ? Jak ktoś mnie oszukuje to mam go klepać po ramieniu ? Już samo to co napisałeś,świadczy,że jesteś "klonem". I fajnie tak,dobrze się z tym czujesz ? Każdy z nas popełnia większe,mniejsze błędy,to normalne. Ale zwycięzcą jest ten,który potrafi się do tego przyznać. Nawet w takim "bezosobowym" internecie ,funkcjonuje często zapominane słowo ,jak honor...

zgłoś |

byłem...,  

Pomógł bym Ci wstać ,tylko jak,kiedy nie wiem kim jesteś i dlaczego "upadłeś" ?

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1