10 december 2017

gekonie...

"Gdyby samozwańczy poeci odróżniali słowo honor od słów cwaniactwo i oszukaństwo, staraliby się już więcej nie pokazywać nikomu. No, może rodzinie, ale rodzina, musi wybaczyć wszystko, prawda? Cwaniaczki, tyle że z drobnymi ograniczeniami. Jednym z nich było założenie, że uda im się wszystkich wykiwać, wszystkimi manipulować i że to nigdy nie wyjdzie to na jaw. Teraz będą jeszcze śmieszniejsi niż do tej pory, ponieważ – znając ich zarozumiałość – będą udawali odrzucone perły - samozwańczy poeci, w rzeczywistości zaś będąc jej bardzo słabymi kopiami, wrzeszczącymi przeciętniakami, a nade wszystko napuszonymi zarozumialcami,


kłamcami, cynikami, niezrównoważonymi łachudrami, zero wizji, błysku, predyspozycji, buce, narcyze z wielkimi ambicjami i niewielkimi umiejętnościami, kapo. "

A kim ty jesteś, mistrzu poezji,prozy i wszelkiej wiedzy ? Co potrafisz,poza włączeniem komputera. Dlaczego nie pokażesz jaki jesteś doskonały w czymkolwiek ? Jesteś chory,gdy nikt cię nie zauważa i świetnie sobie z tym radzisz,obrażając innych i chowając się za klawiaturą. Tak,tutaj bywają ludzie z niewielkimi umiejętnościami,więc znajdź inne miejsce,gdzie zabłyśniesz swoimi i zostaniesz doceniony. Co tutaj pokazałeś ? Swoją chorobę...


number of comments: 5 | rating: 0 |  more 

byłem...,  

Gekon,no to kim jesteś ? Ja tu Twoich prac nie widzę,to jak mam uwierzyć ? Dlaczego kieruje Tobą strach ? Przed czym ? Jak ktoś mnie oszukuje to mam go klepać po ramieniu ? Już samo to co napisałeś,świadczy,że jesteś "klonem". I fajnie tak,dobrze się z tym czujesz ? Każdy z nas popełnia większe,mniejsze błędy,to normalne. Ale zwycięzcą jest ten,który potrafi się do tego przyznać. Nawet w takim "bezosobowym" internecie ,funkcjonuje często zapominane słowo ,jak honor...

report |

byłem...,  

Pomógł bym Ci wstać ,tylko jak,kiedy nie wiem kim jesteś i dlaczego "upadłeś" ?

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1