25 lutego 2016

Szanowny władco...

Czy możesz mi wytłumaczyć dlaczego zniknął mój wpis w komentarzach (w wymianie zdań z Mua)?
Pojawił się a po dwóch minutach zniknął.


alt art,  

mechanika kwantowa tłumaczy..

zgłoś |

byłem...,  

Nie napiszę,jak to się nazywa Alcie bo mimo wszystko chciałbym mieć dostęp do internetu...

zgłoś |

bosonoga,  

zapewne wpis był niepoprawny politycznie :)

zgłoś |

byłem...,  

Chciałem serdecznie i szczerze podziękować,za szybka i wyczerpującą odpowiedź....:(

zgłoś |

Towarzysz ze strefy Ciszy,  

moje kilka wpisow takze zniknelo. zdaje sie ze jakis censor praktykujacy prewencje wobec potencjalnej nowomowy nienawisci zastosowal swoje sito I powinnismy sie cieszyc ze nas o homofobie antysemityzm kontrrewolucje czy szerzenie nienawisci wewnatrzklasowych nie oskarzono

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1