vide cui fide

kogo należy oświecić
przez oświęcim
niemca
wanda nie chciała
a ja niegodny
piję paulanera z przyjemnością
obejrzałem idę prawdopodobnie
nie jestem prawdziwym
polakiem dla którego za karę
przyznano oscara

przyjąłbym z pokorą
horror

kogo należy oświecić
przez oświęcim
żyda
wiecznego tułacza

ten z gracją przeskakuje
zapory jak płotkarz
a my chorzy
na nienawiść chcą nas
polskości pozbawić

o boże
plotka

ja płotka w okopie
sąsiedzi w opłotkach

lud w europie
kopie
i krzyczy
że jest narodem górniczym

alt art
28 lutego 2015 o 13:08

szczęść boże..

zgłoś

Jaro
4 października 2015 o 20:56

paulanera też lubię:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się