vide cui fide

kogo należy oświecić
przez oświęcim
niemca
wanda nie chciała
a ja niegodny
piję paulanera z przyjemnością
obejrzałem idę prawdopodobnie
nie jestem prawdziwym
polakiem dla którego za karę
przyznano oscara

przyjąłbym z pokorą
horror

kogo należy oświecić
przez oświęcim
żyda
wiecznego tułacza

ten z gracją przeskakuje
zapory jak płotkarz
a my chorzy
na nienawiść chcą nas
polskości pozbawić

o boże
plotka

ja płotka w okopie
sąsiedzi w opłotkach

lud w europie
kopie
i krzyczy
że jest narodem górniczym

alt art
28 february 2015 at 13:08

szczęść boże..

report

Jaro
4 october 2015 at 20:56

paulanera też lubię:)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register