24 listopada 2018
grafika
Serpentyna
Bardzo ładny obraz:) Mam nadzieje, że lepiej się czujesz:)
zgłoś
Już dużo lepiej, ale wciąż jestem b.słaba. mam jednak nadzieję, że wreszcie będzie Ok
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
Bardzo ładny obraz:) Mam nadzieje, że lepiej się czujesz:)
zgłoś
Już dużo lepiej, ale wciąż jestem b.słaba. mam jednak nadzieję, że wreszcie będzie Ok
zgłoś