10 listopada 2012

fotografia

Albert.Sowa
Albert.Sowa

dreptak
10 listopada 2012 o 18:06

twarz...dłonie... fantastyczne to wszystko ...świetny materiał do wykonania rzeźby... jestem zachwycony....

zgłoś

Miladora
10 listopada 2012 o 18:08

Rzeczywiście - świetna twarz. :) Szkoda tylko, że trochę poucinane zdjęcie od góry. :)

zgłoś

Eva T.
10 listopada 2012 o 19:36

Jak zwykle, super :) Ten pan juz na kilku zdjeciach jest :)

zgłoś

jeśli tylko
10 listopada 2012 o 21:54

lubię te zdjęcia, to wreszcie nie są zdjęcia laleczek

zgłoś

ALEKSANDRA
10 listopada 2012 o 21:54

piękny jest

zgłoś

marka
10 listopada 2012 o 22:04

Przepiękny życiowy portrecik

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się