10 listopada 2012
fotografia
______ >
twarz...dłonie... fantastyczne to wszystko ...świetny materiał do wykonania rzeźby... jestem zachwycony....
zgłoś
Rzeczywiście - świetna twarz. :) Szkoda tylko, że trochę poucinane zdjęcie od góry. :)
Jak zwykle, super :) Ten pan juz na kilku zdjeciach jest :)
lubię te zdjęcia, to wreszcie nie są zdjęcia laleczek
piękny jest
Przepiękny życiowy portrecik
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
twarz...dłonie... fantastyczne to wszystko ...świetny materiał do wykonania rzeźby... jestem zachwycony....
zgłoś
Rzeczywiście - świetna twarz. :) Szkoda tylko, że trochę poucinane zdjęcie od góry. :)
zgłoś
Jak zwykle, super :) Ten pan juz na kilku zdjeciach jest :)
zgłoś
lubię te zdjęcia, to wreszcie nie są zdjęcia laleczek
zgłoś
piękny jest
zgłoś
Przepiękny życiowy portrecik
zgłoś