26 września 2015

Nesca po latach

Właśnie dzisiaj nasza Nesca ukończyła Wydział Humanistyczny .
Ze dwa lata, może nawet trzy, ukazało się tutaj wołanie jej serdecznej przyjaciółki Istar o pomoc. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy usłyszeli i podali rękę oraz Rafałowi za przymknięcie oka. Życie to najpiękniejsza poezja .


jeśli tylko,  

Pamiętam, pięknie było :) chciałabym, by się mogła powtórzyć taka akcja (co nie znaczy, że chciałabym, aby powtórzyła się TAKA okazja, ale okazje można znaleć różne.). Gratulacje dla Neski :))) podziękowania Panu Bogu i życzenia dla Trumla takiego życia :)

zgłoś |

Darek i Mania,  

nie chcę mówić głośno, ale dowiedziałem się, że naszej Nesce zabrali rentę i od roku walczy bezskutecznie. szuka pracy ale tutaj też "ściana " , złożyła o staż i czeka. ma pomoc tylko od babci . jeśli ktoś chciałby jej pomóc to może by tak coś wymyślić . na pw. ja oczywiście chętnie się włączę . tylko że tutaj mało mnie na Trumlu i sami moglibyście coś podpowiedzieć. Pozdrawiam serdecznie .

zgłoś |

Tomek i Agatka,  

Gratulacje, pozdrowienia i buziaki dla Neski! Jakże by smoki mogły nie pamiętać... Bądź zawsze tak dzielna! Wszystkiego dobrego!

zgłoś |

Darek i Mania,  

i jest dzielna tylko jej sił brak rentę zabrali , ukończyła studia a dalej rehabilitacja bo jeszcze nie w pełni sprawna a pomaga jej tylko babcia ...- szkoda gadać ... , nawet nie wie o tym poście pewnie.

zgłoś |

Teresa Tomys,  

Jestem z Nią, ale co mogę zrobić?

zgłoś |

Bazyliszek,  

tak jak pisalem na pw, jak tylko cos sie u mnie zmieni, chetnie pomoge:)

zgłoś |

Darek i Mania,  

fajnie, że jesteście ... ano teraz to tylko możemy się cieszyć razem z nią . Nasza Neska już pracuje i uśmiecha się do wszystkich. pozdrawiam.

zgłoś |

Natali,  

Uśmiecham się do Ciebie Darku i do Neski . Pozdrawiam serdecznie.

zgłoś |

Darek i Mania,  

ot mogłaś się do nas uśmiechnąć dzisiaj na żywo . Mania właśnie miała pierwszą komunię a Neska miała być gdybyśmy dograli to pewnie ze 30 brakujących miejsc byłoby bez szans :) ot tak blisko i daleko między wersami :) pozdrawiam serdecznie i z pamięcią o Tobie

zgłoś |



pozostałe tematy: Nesca po latach,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1