* * *

bezsenność
pracuje zawsze
po fajrancie

a może tylko dziwaczy
w ramach obowiązkowych godzin pracy

Emma B.
25 marca 2013 o 12:21

senna teoria względności

zgłoś

Jaro
4 czerwca 2013 o 10:50

heh:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się