Larum grają...

- Ty się jeszcze ze mną od przedwczoraj z pięciu złotych nie rozliczyłeś !!!

RENATA
27 lutego 2013 o 21:30

cholera nigdy taka nie byłam więc smieszą mnie takie sytuacje ale cóż inni są poważni nawet gdy o 5 zł chodzi

zgłoś

ApisTaur
27 lutego 2013 o 21:32

nic nie zostanie zapomniane / nawet dusze wypominkami nękane//:)

zgłoś

gabrysia cabaj
28 lutego 2013 o 08:00

moja najmłodsza kiedyś pożyczyła koledze pantofelki na Święto Wiosny, a gdy nie chciał długo oddać, poszła na policję, wymusiła interwencję i w sumie dostała rekompensatę pieniężną, a dużo starszą cwaną sąsiadkę o pięć złotych po prostu codziennie nękała, aż mnie było tamtej żal:)

zgłoś

Darek i Mania
8 marca 2013 o 09:03

Taka to sobie poradzi bez komornika i sądów ;)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się