21 stycznia 2013

wideo
wiersz

ZGODLIWY
ZGODLIWY

ZGODLIWY
30 stycznia 2013 o 21:52

Smutno mi, że tu pusto. Muszę sobie poprawić nastrój- fajne to, podoba mi się :)

zgłoś

Florian Konrad
10 lutego 2013 o 00:11

mniej wyraźnie się nie dało?

zgłoś

ZGODLIWY
10 lutego 2013 o 11:01

Dało by się.

zgłoś

sisey
10 lutego 2013 o 02:02

chyba pudełkiem po butach nagrywałeś. no tragedia. nic nie rozumiem:(

zgłoś

ZGODLIWY
10 lutego 2013 o 11:04

Rzeczywiście, chyba przedobrzyłem z "zagłuszającymi dźwiękami". Wiesz, że na słuchawkach i sam siebie - rozumiem doskonale :) chciałem to wcześniej poprawić, ale materiał roboczy już powędrował na wysypisko. Może kiedyś się wezmę.

zgłoś

blue eye
10 lutego 2013 o 11:03

ciężko... co drugie słowo rozumiem

zgłoś

ZGODLIWY
10 lutego 2013 o 11:06

Z nagrywaniem podkładu na nowo trochę zachodu - myśłałem o napisach na ekranie. Może dodać?

zgłoś

blue eye
10 lutego 2013 o 11:12

na pewno lepiej by się słuchało z napisami... poza tym 'niezrozumieniem' słów, film ma klimat...

zgłoś

doremi
10 lutego 2013 o 11:17

kiepsko nagrane, ale melodia Twojego dnia jest piękna, popraw stronę techniczną nagrania :)

zgłoś

doremi
10 lutego 2013 o 11:18

Twojego ego :)

zgłoś

ZGODLIWY
10 lutego 2013 o 13:13

Rzeczywiście kiepsko słychać - właśnie odsłuchałem na małych głośnikach laptopa... cieniutko :) Z tym EGO to chyba właśnie chodziło o cuś w stylu "przestań już go słuchać i wsłuchaj się w siebie". No niestety nie zrozumianym w tej materii - jest duużo do poporawienia poza sferą techniczną- jansość przekazu też :) Dzięki wam za informacje. cenne bardzo.

zgłoś

Marcin Martinez Rogalski
12 maja 2013 o 13:13

Szkoda, że ciężko się słucha tego zmęczonego głosu, trudno to nawet wziąć pod walor, napisy uratowały by wideo, które pasuje do wiersza. Ale mi z emisją głosu też dobrze nei idize, dlatego zamieszczam moje wideo-wiersze bez mojego głosu - słoń mi na ucho nadepnął - przekonałem się o tym na moim hand-made dvd z widoewierszami :-D

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się