deRuda
14 listopada 2012 o 17:52

bardzo mi się podoba!!!

zgłoś

Laura Calvados
14 listopada 2012 o 17:52

Dziękuję Dorotka

zgłoś

deRuda
17 stycznia 2013 o 23:02

przyszłam ponownie i ta lampa pod sufitem, a jednak na zewnątrz... wnętrze oświetla dom z góry :)

zgłoś

Laura Calvados
17 stycznia 2013 o 23:05

wyobrażam sobie, że ona wisi u sklepienia nieba. Na przewodach boskiej elektryczności

zgłoś

deRuda
17 stycznia 2013 o 23:05

nigdy nie zbraknie jej prądu :)

zgłoś

Jerzy Woliński
14 listopada 2012 o 17:58

obraz przemawia:)

zgłoś

R L Swihart
25 listopada 2012 o 00:23

laura, cool. what exactly is causing the lights above the roof? rls

zgłoś

Laura Calvados
3 grudnia 2012 o 17:36

lights, lingering

zgłoś

Joha
17 stycznia 2013 o 23:13

Och migocze, migocze ! U mnie też:)

zgłoś

issa
14 września 2013 o 02:03

Nic to. Czas na mnie. Tędy dziś pójdę. Dobranoc obecnym, nieobecnym i niezdecydowanym, czy są obecni, czy nie

zgłoś

issa
22 września 2014 o 15:08

Wracam.

zgłoś

Laura Calvados
22 września 2014 o 15:35

To jest ten dom, to miejsce, ogród wokół niego, o którym wsponiałam Tobie ostatniej nocy.

zgłoś

Laura Calvados
22 września 2014 o 15:36

Macierzysty*

zgłoś

issa
22 września 2014 o 19:23

No tak. Przy-pro-wadzonam Niedźwiedzica.

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się