Poetry

Ignis
PROFILE About me Friends (6) Poetry (19)


4 december 2011

Zaduma

Lepiej może
nie zmrozić dotykiem spojrzenia
nieuchwytnością żalu.
Ołowiane słowa zostawić nienarodzone
w czarnym pudełku duszy.


number of comments: 13 | rating: 7 |  more 

ike,  

Ignis, dlaczego nie poddajesz analizie sensu słów i ich związków?; chcesz dotykiem zmrozić spojrzenie?jak chcesz zostawić coś nienarodzonego? jeśli się nie narodziło, to nie ma, a skoro nie ma. to jak to zostawić; czarne pudełko to jak czarne skrzynki iłów i boeingów; Ignis? chcesz trochę popracować, czy nie ?

report |

Ignis,  

Zmrozić dotykiem spojrzenie? Może zacznij czytać ze zrozumieniem... To po pierwsze. Po drugie - poezja jest po to, żeby się wyrazić, nie wszystko tu musi być według matematycznego wzoru. Po trzecie - nie baw się w mojego redaktora, bo nim nie jesteś. Dobra rada - nie podoba się - nie czytaj. Pozdrawiam.

report |

ike,  

jasne, sorry, miałem prawo sądzić, że publikując, pragniesz, poza odczuciem własnej satysfakcji, poddać się konfrontacji, nawet krytycznej, pomyliłem się, baw się zatem dobrze, może nie sama, ale w każdym razie - beze mnie; powodzenia w ipsacjach, hey

report |

Alutka P,  

"dotykiem spojrzenia " i "nieuchwytnością żalu" aż dwie ? hm słuchaj się adfui - wie co mówi w materii pisania zapewniam, że wie - pozdrowczyk

report |

Ignis,  

Kółko poprawności i wzajemnej adoracji? Uwagi - mile widziane, narzucanie i bzdurne pytania w stylu "chcesz popracować"? proszę sobie darować. Pogięło Was ludzie?Mam prawo pisać tak jak chcę czy nie? "Słuchaj się adfui" - podstawówka czy co? Paranoja.

report |

Małgorzata Krupińska-Nowicka,  

Moim zdaniem dobry tekst. A może lepszy. I w żaden sposób nie rażą mnie wskazane przez was sformułowania. Natomiast moim zdaniem Ignis niepotrzebnie się oburzasz. Wrzucając coś pod osąd innych musimy liczyć się z tym, że komuś to się może jednak nie spodobać. Nie znaczy to, że wszystkimi uwagami musimy sie przejmować, że wszystko brać do siebie. Komentujący nie zostawiają na kimś suchej nitki. To prawda. Niejednokrotnie bywa to niesłuszne. Bywa, że uwagi są jednak konstruktywne, pisane od serca. Myślę, że trzeba tu dużej rozwagi. Trzymaj się Ig...!

report |

Darek i Mania,  

może i lepiej a może i nie - dla mnie to autorka mogłaby rozbudować text pisząc o tej drugiej opcji -wszak ma wątpliwości ("może") --(Ps.a teraz odniosę się do krytyki i komentarzy żeby wyprzedzić Ignis zanim mnie ostudzi --otóż autor wystawia text a czytelnicy krytykują na dobre i złe ale to autor może lub nie skorzystać z sugestii -dla wiersza to dobrze gdy jest czytany i komentowany -jest tu też opcja by inni nie mogli komentować -pozdrawiam )

report |

Małgorzata Krupińska-Nowicka,  

Darku, Sędzio Sprawiedliwy i Czujny! Zgadzam się z Tobą, Ignis nie może się obrażać na negatywne uwagi, a jeśli nie może się opędzić od kogoś, to może warto skorzystać z tej opcji blokowania konkretnych osób.

report |

Darek i Mania,  

ale opcja blokowania to wtedy gdy najeżdża się na osobę (adfui i Alutka P dalekie są od takowych intencji -a wiersz ma to do siebie że sam umie się obronić -co osoba to inne gusta :))

report |

. .,  

a ja myślę, że blokowanie w ogóle nia ma sensu, bo po co, lepiej blog założyć:) mimo wyobraźni sprawnej dość zmrożonego dotykiem spojrzenie nijak otworzyc nie umiem:) a czarne pudełko duszy smieszy jak to zwykle z dusza bywa w nieudolnych tekstach

report |

.,  

pisz masz charyzmę :)

report |

Ignis,  

Bicz krytyki nade mną a otchłań pode mną... ;-) Żartuję. Czekam, aż mnie muza napadnie.

report |

.,  

Prawdziwego poetę nic nie ogranicza i masz rację - traktuj spojrzenia innych jako pomoc ale i miej przede wszystkim swoje zdanie a co do krytyki - daleko jej tu do prawdziwej konstruktywnej to raczej bronienie swojego zdania czy schematu myślowego :)

report |
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1