Forums

wykapany artysta
PROFILE About me Forums (1)


7 september 2011

Projekt Wykapany Artysta

W każdym młodym człowieku kryją się pierwiastki kreatywności i niemal każdy pragnie je uwolnić. Niestety, wielu na ma szans na zaspokojenie głodu twórczości. Mnóstwo pomysłów umiera w zarodku, m.in. ze względu na brak profesjonalnej pomocy i niedostatek cennych wskazówek. Teraz pojawia się możliwość dla wszystkich odważnych i ambitnych artystów, którym brak wsparcia w zakresie promocji i wizerunku.

Chciałbyś wystąpić przed szerszą publicznością? Potrzebujesz plakatu lub okładki na pierwszą płytę? Optymalnej redakcji promocyjnego tekstu? Zaufaj nam – zaoferujemy swoją pomoc.

Patronat, wsparcie kreatywne i marketingowe to oferta świadczona w zamian promocyjnej współpracy. Deklaracje zainteresowania bądź precyzujące kwestię pytania należy kierować na adres wykapany@dropbydrop.pl.

Serdecznie zapraszam na Fanpage projektu:
WWW.FACEBOOK.COM/WYKAPANY.ARTYSTA

Pozdrawiamother forums: Projekt Wykapany Artysta,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1